Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Jak si správně vybrat z naší nabídky regálů?

  Jak si správně vybrat z naší nabídky regálů?

  Životnost regálů můžeme počítat v desítkách let. Během celého jejich užívání musí spolehlivě splňovat svůj účel, unést zátěž, na kterou byly projektovány a zároveň zaručit svému majiteli bezpečnost uskladnění. Jak si tedy správně vybrat?

  více informací
 • Distribuční centrum - jak přistoupit k jeho vybudování?

  Distribuční centrum - jak přistoupit k jeho vybudování?

  Vybudování velkých distribučních center představuje pro firmy nebo investory záležitost, která se pohybuje mnohdy na úrovni desítek milionů eur.

  více informací
 • Mezipatro je efektivním řešením nedostatku prostoru ve skladu

  Mezipatro je efektivním řešením nedostatku prostoru ve skladu

  Mezipatra napomáhají lépe využít výšku prostoru výrobní haly nebo skladu, což vytváří firmám prostor vhodný na dodatečné výrobní, skladovací nebo kancelářské plochy. Pokud máte dostatečně vysokou halu, dobře navržené mezipodlaží dokáže zdvojnásobit či dokonce ztrojnásobit využitelnou plochu.

  více informací
 • Více prostoru pro váš sklad i firmu

  Více prostoru pro váš sklad i firmu

  Pokud potřebujete získat více místa ve vaší domácnosti nebo firmě a zpřehlednit daný prostor, doporučujeme vám vybrat si z naší široké nabídky regálů. Proniknutím po kvalitních a prostorných regálech, odkládacích zásuvkách nebo mezipatrech prakticky uložíte vše potřebné, a to i na menší plochu.

  více informací
 • Plošina

  Plošina

  Právě jsme dokončili plošinu z hutního materiálu v Bratislavském kraji.

  více informací
 • Blokové skladování. Co vy na to?

  Blokové skladování. Co vy na to?

  Spádové regály označované také jako gravitační regály mají příznačný název, který dokonale vystihuje i jejich funkci. Základ spádového regálu totiž tvoří sloupy, ke kterým jsou prostřednictvím šroubových spojů připevněny plošiny, vybavené válečkovou dráhou.

  více informací
 • Konzolové regály- Pata, sloup a konzola

  Konzolové regály- Pata, sloup a konzola

  Stromkové nebo také konzolové regály nacházejí uplatnění především při skladování tyčového a deskového materiálu. Lze je využít také ke skladování objemných svitků materiálu a podobně.

  více informací
 • Jak skladovat dřevo a dřevěný materiál?

  Jak skladovat dřevo a dřevěný materiál?

  Materiál ze dřeva zahrnuje širokou škálu produktů od surového dřeva, až po různé deskové materiály, pracovní desky nebo obkladové panely a podlahy. Jako jsou tyto produkty skladovány? Co všechno je z hlediska logistiky nutné zohlednit? Právě na tyto otázky bychom měli najít odpověď v následujících řádcích.

  více informací
 • Proč by ve vašem skladu neměly chybět zrcadla?

  Proč by ve vašem skladu neměly chybět zrcadla?

  Prostor, ve kterém skladujete zboží, vyžaduje spolehlivé bezpečnostní prvky, které napomohou vašim zaměstnancům při orientaci ve výrobní hale, či průmyslových skladech. Jedním z takových prvků jsou bezpečnostní zrcadla.

  více informací
 • Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

  Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

  Patrové sklady a skladové plošiny nejsou ideálním řešením jen pro majitele skladů, logistických center, či výrobních hal, ale i pro všechny, kteří potřebují využít svůj prostor na maximum. Čím více pater daný regál má, tím více prostoru získáte.

  více informací