Přejít k hlavnímu obsahu
load

Konzolové regály - ideální řešení pro materiály náročné na skladování

Kvalitně vybavený sklad je základem každé prosperující společnosti. Přehlednost, propracovaný skladový systém a kvalitní regály jsou předpokladem rychlé manipulace a jednoduchého přístupu k materiálu.
 
Pro efektivní uskladnění a uložení zboží existuje několik regálových řešení. Jak však pracovat s obtížně skladovatelný zbožím? Materiál jakým jsou například tyče, trubky, střešní krytiny, stavební překlady, ocelové plechy, zda žlaby nepatří mezi zboží, které je možné uskladnit kdekoliv a proto i obvyklé řešení jejich uskladnění - pomocí palet je pouze dočasným řešením. Po čase totiž mohou palety zabírat příliš mnoho místa ve skladu a způsobit i jeho nepřehlednost, která může později vést ke zpomalení pracovního procesu.
 
Řešením jsou konzolové regály
 
Naše REGALSISTEM konzolové regály  jsou tvořeny vertikálním sloupcem, na kterém jsou osazeny nastavitelné horizontálně konzoly. Tyto regály umožňují ukládat zboží po obou stranách regálů a zároveň lze je přizpůsobit přesně podle typu a váhy zboží. V závislosti na druhu naskladeneného zboží je manipulace se zbožím možná ručně nebo prostřednictvím vysokozdvižných vozíků, či jiných skladových zařízení.
 
Konzolové regály - ideální řešení pro materiály náročné na skladování
 
Možností je několik
 
Kromě klasických konzolových regálů najdete v naší nabídce i regály mobilní, které jsou tvořeny z podvozku a konzolového regálu. Právě díky podvozku lze regály pohybovat po kolejích pomocí soustavy elektromotorů, přičemž bezpečnost kontroluje odpovídající centrální řídící systém. Takové regály  jsou ekonomicky výhodnou investicí i při budování nových skladových prostor, při kterých firma potřebuje získat maximální skladovou kapacitu v minimálním prostoru.
 
Obraťte se na profesionály
 
Kozolové regály vyhotovujeme na míru dle požadavků a možností dané firmy, či skladových prostor. Navrheneme vám kvalitní a bezpečné řešení regálových systémů, s ohledem na druh skladovaného materiálu a prostorové možnosti firmy.