Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Průmyslové regály: Při výběru přihlédněte i k těmto věcem

  Průmyslové regály: Při výběru přihlédněte i k těmto věcem

  Žijeme v době, kdy díky automatizaci vyrábíme stále více produktů, na které je potřeba stále více úložného prostoru. Kvalitní průmyslové regály a regálové systémy jsou proto nezbytné. Co všechno byste při jejich výběru neměli přehlédnout?

  více informací
 • Kotevní materiál ve skladech: Na co si dát pozor?

  Kotevní materiál ve skladech: Na co si dát pozor?

  Při zařizování skladů je třeba dbát na několik věcí. Kromě velikosti skladu, prostorového rozložení a typu regálů musíte myslet i na to, jak je co nejlépe ukotvit. Dobrá stabilita regálů zabezpečí, aby nedošlo k případné nehodě či poškození skladovaného zboží. Víte, na co si dát pozor při výběru kotevního materiálu?

  více informací
 • Jak na pronájem skladů a skladového zařízení?

  Jak na pronájem skladů a skladového zařízení?

  Jako podnikatel musíte v současnosti řešit mnoho problémů. Jestliže jsou skladovací prostory důležitou součástí vašeho podnikání, pak přemýšlejte především nad tím, jestli sklad vlastnit, nebo si ho raději pronajmout. A co skladové zařízení? Přečtěte si náš článek a získejte nový pohled na věc.

  více informací
 • Mobilní dílna: Regály UNIRACK do aut a dodávek

  Mobilní dílna: Regály UNIRACK do aut a dodávek

  Máte mobilní dílnu a nechcete se stydět za nepořádek vždy, když otevřete dodávku? Pokud vyrážíte na pravidelné pracovní „výjezdy“ za klienty, přehledně uložený materiál a nářadí je pro vás prioritou. Víte, na co byste neměli zapomínat při výběru policových regálů a úložných systémů do nákladních vozidel?

  více informací
 • Tipy na efektivní skladování a archivaci podnikové dokumentace

  Tipy na efektivní skladování a archivaci podnikové dokumentace

  Dokumenty jsou taková věc, která se skladuje všude. Státní instituce, knihovny, školy, firmy i jednotlivci, ti všichni archivují dokumentaci. Archivace dokumentů je dokonce z velké části daná zákonem. Znáte způsoby, jak efektivně skladovat důležité dokumenty?

  více informací
 • BOZP: Pozor na správné označení regálů ve skladech

  BOZP: Pozor na správné označení regálů ve skladech

  Pokud podnikáte, s největší pravděpodobností máte zřízený sklad. Jeho velikost, vybavení a počet regálů se liší s ohledem na druh podnikání. Nemusíte nutně něco vyrábět, sklady jsou součástí i běžných administrativních provozů. Znáte základní požadavky pro zajištění bezpečnosti ve skladech a správné označení regálů?

  více informací
 • Netradiční rozměry: Jak správně skladovat hutní materiál různých velikostí a tvarů?

  Netradiční rozměry: Jak správně skladovat hutní materiál různých velikostí a tvarů?

  Hutní materiál je specifický druh sortimentu, se kterým se na první pohled těžko manipuluje a ještě obtížněji se skladuje. Jeho váha a rozměry vyžadují odlišná řešení než u skladování palet. Na základě dlouholeté praxe vám umíme poradit, jak jej správně skladovat, abyste dodrželi bezpečnost na pracovišti ...

  více informací
 • Regál na nářadí: Jak by měl vypadat ten pravý?

  Regál na nářadí: Jak by měl vypadat ten pravý?

  Práce v dílně, servisu nebo v garáži vyžaduje pořádek v nářadí. K tomu, abyste měli náčiní odložené přehledně a hlavně bezpečně, potřebujete stabilní regál, do kterého se vejde vše, co potřebujete mít „po ruce“. Víte, jak by měl vypadat váš stabilní regál na nářadí?

  více informací
 • Regály do spíže a komory: Jak vybrat ten správný?

  Regály do spíže a komory: Jak vybrat ten správný?

  Kupujete regály do spíže nebo komory? Díky správně zvolenému regálu umíte efektivně ušetřit prostor a přehledně uložit všechny potraviny, zavařeniny, kuchyňské spotřebiče nebo jiné předměty. Co všechno byste však měli zvážit při jejich výběru?

  více informací
 • Velkoplošný materiál a nestandardní řešení

  Velkoplošný materiál a nestandardní řešení

  Velkoplošný materiál a objekty atypického tvaru vyžadují speciální způsob uskladňování. V tomto směru jsou nejlepší konzolové a mobilní konzolové regály. Víte, co řadíme mezi velkoplošný materiál a jaké výhody a využití mají konzolové regály?

  více informací