Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Skladování nebezpečných látek: Jak na to?

  Skladování nebezpečných látek: Jak na to?

  Mnohá průmyslová odvětví se nevyhnou použití nebezpečných chemických látek, které představují riziko pro lidi či životní prostředí. Jakých látek se to týká a jak je skladovat?

  více informací
 • Skladování malých dílů: Tipy a triky

  Skladování malých dílů: Tipy a triky

  Pracujete ve vašem skladu s drobnými díly a součástkami? Myslete na to, že jejich skladování vyžaduje osobitý přístup. Poradíme vám, jaká skladová řešení budou zárukou praktičnosti a přehlednosti.

  více informací
 • Skladové systémy, které vám pomohou s efektivní správou skladu

  Skladové systémy, které vám pomohou s efektivní správou skladu

  Každé podnikání v e-commerce nebo takové, které obnáší skladování určitého zboží, vyžaduje správu skladu. Se zabezpečením přehledného managementu a hladkého dodavatelského řetězce vám pomůžou hlavně skladové systémy.

  více informací
 • Jaké typy palet jsou k dispozici na trhu?

  Jaké typy palet jsou k dispozici na trhu?

  Skladování zboží nám už od nepaměti ulehčují právě palety. V závislosti na povaze zboží a použití známe množství druhů, materiálů a rozměrů palet. Podívejme se na to, jaké základní typy palet existují na trhu a v jakých skladech najdou svoje uplatnění.

  více informací
 • Víte, co je retrak a jaké výhody vám přinese?

  Víte, co je retrak a jaké výhody vám přinese?

  Setkali jste se někdy s pojmem retrak a není vám jasné, o co přesně jde? V následujícím článku vám vysvětlíme, jaký je jeho účel a jaké výhody může přinést téměř každému skladu.

  více informací
 • Jaké výhody vaší firmě přinese policová plošina?

  Jaké výhody vaší firmě přinese policová plošina?

  Přemýšlíte, jak lépe využít prostor ve vaší hale či skladu? Řešením pro vás může být právě policová plošina, kterou vám v tomto článku blíže představíme. Poznejte všechny její výhody.

  více informací
 • Jak by měl vypadat ideální sklad materiálu?

  Jak by měl vypadat ideální sklad materiálu?

  Téměř každá firma, která se zabývá výrobou, prodejem či distribucí zboží, potřebuje ke svému fungování sklad. Právě skladování je totiž klíčovou součástí logistického systému. Pokud právě rozbíháte vaše podnikání a nevíte, jak by měl takový ideální sklad vypadat, čtěte dál.

  více informací
 • Podlaha do skladu: Průvodce vhodných řešení

  Podlaha do skladu: Průvodce vhodných řešení

  Průmyslová podlaha toho musí zvládnout opravdu hodně. Měla by být odolná vůči nárazům, poškrábání, vysokým teplotám, vlhkosti, chemikáliím a dalším vlivům, kterým se v prostředí skladu nedá vyhnout. I proto byste její výběr neměli brát na lehkou váhu. Poradíme vám, jak se zorientovat v aktuální nabídce.

   

  více informací
 • Úspěšných 25 let firmy REGALSISTEM

  Úspěšných 25 let firmy REGALSISTEM

  Největším úspěchem v životě firmy není podle nás rychlý růst a rychlé zbohatnutí, ale postupné nabírání zkušeností a zvyšování úrovně poskytovaných služeb tak, aby byl zákazník na konci co nejspokojenější. Pokud se to firmě podaří, růst a bohatství přijdou samy.

  více informací
 • 5 důvodů, proč si vybrat kvalitní ocelové regály

  5 důvodů, proč si vybrat kvalitní ocelové regály

  Zařizujete sklad či prodejnu? V tom případě zřejmě přemýšlíte nad různými možnostmi uskladnění zboží a surovin. Na trhu je dnes velké množství řešení, ale jak si vybrat to pravé? Poradíme vám, proč byste měli uvažovat právě o ocelových regálech.

  více informací