Přejít k hlavnímu obsahu
load

Skladování a logistika


 • Jaké výhody vaší firmě přinese policová plošina?

  Jaké výhody vaší firmě přinese policová plošina?

  Přemýšlíte, jak lépe využít prostor ve vaší hale či skladu? Řešením pro vás může být právě policová plošina, kterou vám v tomto článku blíže představíme. Poznejte všechny její výhody.

  více informací
 • Jak by měl vypadat ideální sklad materiálu?

  Jak by měl vypadat ideální sklad materiálu?

  Téměř každá firma, která se zabývá výrobou, prodejem či distribucí zboží, potřebuje ke svému fungování sklad. Právě skladování je totiž klíčovou součástí logistického systému. Pokud právě rozbíháte vaše podnikání a nevíte, jak by měl takový ideální sklad vypadat, čtěte dál.

  více informací
 • Podlaha do skladu: Průvodce vhodných řešení

  Podlaha do skladu: Průvodce vhodných řešení

  Průmyslová podlaha toho musí zvládnout opravdu hodně. Měla by být odolná vůči nárazům, poškrábání, vysokým teplotám, vlhkosti, chemikáliím a dalším vlivům, kterým se v prostředí skladu nedá vyhnout. I proto byste její výběr neměli brát na lehkou váhu. Poradíme vám, jak se zorientovat v aktuální nabídce.

   

  více informací
 • 5 důvodů, proč si vybrat kvalitní ocelové regály

  5 důvodů, proč si vybrat kvalitní ocelové regály

  Zařizujete sklad či prodejnu? V tom případě zřejmě přemýšlíte nad různými možnostmi uskladnění zboží a surovin. Na trhu je dnes velké množství řešení, ale jak si vybrat to pravé? Poradíme vám, proč byste měli uvažovat právě o ocelových regálech.

  více informací
 • Regál na šrouby: Podle čeho vybírat a na co nezapomenout?

  Regál na šrouby: Podle čeho vybírat a na co nezapomenout?

  Vlastníte železářství či potřeby pro domácí mistry? Poradíme vám, jak si vybrat regály do vaší prodejny či skladu, vhodné na uskladnění šroubů, hřebíků a dalších druhů spojovacího materiálu nebo kotvicí a vrtací techniky.

  více informací
 • Zařizujete prodejnu? Vsaďte na industriální obchodní regály

  Zařizujete prodejnu? Vsaďte na industriální obchodní regály

  Vaše prodejna je často prvním kontaktem zákazníka s vaší firmou a měla by být proto patřičně reprezentativní. I v případě, že už u vás zákazník nakupuje pravidelně, přehledně zorganizovaná prodejna může jeho věrnost vaší značce jen upevnit. Jak toho docílit a jak správně postupovat při zařizování?

  více informací
 • Průmyslové regály: Při výběru přihlédněte i k těmto věcem

  Průmyslové regály: Při výběru přihlédněte i k těmto věcem

  Žijeme v době, kdy díky automatizaci vyrábíme stále více produktů, na které je potřeba stále více úložného prostoru. Kvalitní průmyslové regály a regálové systémy jsou proto nezbytné. Co všechno byste při jejich výběru neměli přehlédnout?

  více informací
 • Jak na pronájem skladů a skladového zařízení?

  Jak na pronájem skladů a skladového zařízení?

  Jako podnikatel musíte v současnosti řešit mnoho problémů. Jestliže jsou skladovací prostory důležitou součástí vašeho podnikání, pak přemýšlejte především nad tím, jestli sklad vlastnit, nebo si ho raději pronajmout. A co skladové zařízení? Přečtěte si náš článek a získejte nový pohled na věc.

  více informací
 • Mobilní dílna: Regály UNIRACK do aut a dodávek

  Mobilní dílna: Regály UNIRACK do aut a dodávek

  Máte mobilní dílnu a nechcete se stydět za nepořádek vždy, když otevřete dodávku? Pokud vyrážíte na pravidelné pracovní „výjezdy“ za klienty, přehledně uložený materiál a nářadí je pro vás prioritou. Víte, na co byste neměli zapomínat při výběru policových regálů a úložných systémů do nákladních vozidel?

  více informací
 • Tipy na efektivní skladování a archivaci podnikové dokumentace

  Tipy na efektivní skladování a archivaci podnikové dokumentace

  Dokumenty jsou taková věc, která se skladuje všude. Státní instituce, knihovny, školy, firmy i jednotlivci, ti všichni archivují dokumentaci. Archivace dokumentů je dokonce z velké části daná zákonem. Znáte způsoby, jak efektivně skladovat důležité dokumenty?

  více informací