Přejít k hlavnímu obsahu
load

Skladování a logistika


 • Mobilní dílna: Regály UNIRACK do aut a dodávek

  Mobilní dílna: Regály UNIRACK do aut a dodávek

  Máte mobilní dílnu a nechcete se stydět za nepořádek vždy, když otevřete dodávku? Pokud vyrážíte na pravidelné pracovní „výjezdy“ za klienty, přehledně uložený materiál a nářadí je pro vás prioritou. Víte, na co byste neměli zapomínat při výběru policových regálů a úložných systémů do nákladních vozidel?

  více informací
 • Tipy na efektivní skladování a archivaci podnikové dokumentace

  Tipy na efektivní skladování a archivaci podnikové dokumentace

  Dokumenty jsou taková věc, která se skladuje všude. Státní instituce, knihovny, školy, firmy i jednotlivci, ti všichni archivují dokumentaci. Archivace dokumentů je dokonce z velké části daná zákonem. Znáte způsoby, jak efektivně skladovat důležité dokumenty?

  více informací
 • BOZP: Pozor na správné označení regálů ve skladech

  BOZP: Pozor na správné označení regálů ve skladech

  Pokud podnikáte, s největší pravděpodobností máte zřízený sklad. Jeho velikost, vybavení a počet regálů se liší s ohledem na druh podnikání. Nemusíte nutně něco vyrábět, sklady jsou součástí i běžných administrativních provozů. Znáte základní požadavky pro zajištění bezpečnosti ve skladech a správné označení regálů?

  více informací
 • Netradiční rozměry: Jak správně skladovat hutní materiál různých velikostí a tvarů?

  Netradiční rozměry: Jak správně skladovat hutní materiál různých velikostí a tvarů?

  Hutní materiál je specifický druh sortimentu, se kterým se na první pohled těžko manipuluje a ještě obtížněji se skladuje. Jeho váha a rozměry vyžadují odlišná řešení než u skladování palet. Na základě dlouholeté praxe vám umíme poradit, jak jej správně skladovat, abyste dodrželi bezpečnost na pracovišti ...

  více informací
 • Regál na nářadí: Jak by měl vypadat ten pravý?

  Regál na nářadí: Jak by měl vypadat ten pravý?

  Práce v dílně, servisu nebo v garáži vyžaduje pořádek v nářadí. K tomu, abyste měli náčiní odložené přehledně a hlavně bezpečně, potřebujete stabilní regál, do kterého se vejde vše, co potřebujete mít „po ruce“. Víte, jak by měl vypadat váš stabilní regál na nářadí?

  více informací
 • Velkoplošný materiál a nestandardní řešení

  Velkoplošný materiál a nestandardní řešení

  Velkoplošný materiál a objekty atypického tvaru vyžadují speciální způsob uskladňování. V tomto směru jsou nejlepší konzolové a mobilní konzolové regály. Víte, co řadíme mezi velkoplošný materiál a jaké výhody a využití mají konzolové regály?

  více informací
 • Regály na knihy a nejlepší skladová řešení

  Regály na knihy a nejlepší skladová řešení

  Začíná být váš sklad nebo archiv s knihami přeplněný? Vhodné řešení pro jednoduché a přehledné skladování představují regály na knihy. Přečtěte si, jaké jsou jejich výhody, jak si je vybrat a jak je využívat efektivně.

  více informací
 • Jak si správně vybrat regály na míru do skladu, dílny

  Jak si správně vybrat regály na míru do skladu, dílny

  Vybíráte si regál do vašeho skladu či dílny? Ideální možností jsou regály na míru, které budou přesně vyhovovat vašim požadavkům. Na co všechno byste se měli při koupi zaměřit a které faktory je třeba zohlednit?

  více informací
 • 5 nejčastějších chyb při výběru paletových regálů

  5 nejčastějších chyb při výběru paletových regálů

  Nesprávně zvolené umístění, neodborná montáž či podcenění nosnosti podlahy. I toto jsou nejčastější chyby zákazníků při výběru paletových regálů. Čeho se vyvarovat a jak eliminovat běžné chyby?

  více informací
 • Spravujte svůj archiv systematicky. Jak na to?

  Spravujte svůj archiv systematicky. Jak na to?

  Každý prosperující a správně fungující podnik by měl mít zřízen svůj vlastní archiv. Na druhé straně si však vedení administrativy a archivaci dokumentů vyžaduje odpovědný přístup a vhodných správců archivu. Ať už jsou to účetní doklady nebo záznamy produkce, archivuje se skoro všechno a časem se toho nasbírá poměrně víc.

  více informací