Přejít k hlavnímu obsahu
load

Zařizujete prodejnu? Vsaďte na industriální obchodní regály

industrialni regaly

Vaše prodejna je často prvním kontaktem zákazníka s vaší firmou a měla by být proto patřičně reprezentativní. I v případě, že už u vás zákazník nakupuje pravidelně, přehledně zorganizovaná prodejna může jeho věrnost vaší značce jen upevnit.

Jak toho docílit a jak správně postupovat při zařizování?

 

Promyslete si koncept

Zařízení prodejny nemá jen praktický, ale také estetický význam. Její design, barva, tvar či umístění ovlivňují celkový vizuál prodejny i budoucí chování zákazníků. Pokud si právě na identitu vaší značky potrpíte, měl by také inventář prodejny odpovídat celkovému designu.

I taková praktická věc, jakou jsou obchodní regály, může vaši značku odlišit od konkurence nebo rozhodnout, s jakou náladou bude od vás zákazník odcházet. Rozhodujícími faktory mohou být například barevnost a materiál regálů nebo polic.

Tip: Pokud jste majitelem prodejny s Bio potravinami či Eko kosmetikou, k vašemu brandu mohou například ladit regály s dřevěnými policemi, které splní úlohu přírodního elementu a “změkčí” vzhled čistě kovových regálů.

 

Přehlednost je prvořadá

regale do prodejny

Své zboží můžete v prodejně uskladnit a rozmístit různým způsobem. Přitom můžete být kreativní a využít cokoliv včetně polic, boxů, krabic či košů. Pokud však chcete, aby byla vaše prodejna opravdu přehledná a organizovaná, nejlépe vám zřejmě poslouží právě industriální policové regály.

Pomocí základních a přídavných sloupců si můžete vytvořit regálové sestavy podle svých představ a průběžně je upravovat či doplňovat. Vaše zboží bude přehledně uložené a vaši zákazníci i zaměstnanci tak vždy najdou to, co hledají.

 

Dejte přednost kvalitě

Na trhu je dnes nepřeberné množství regálů a policových sestav. Navzdory tomu, že všechny plní svůj primární účel, se jejich kvalita může výrazně lišit. Téměř každý podnikatel či manažer prodejny má zájem na tom, aby inventář vydržel co nejdéle a nemusel jej každých pár let měnit.

S industriálními ocelovými regály si zároveň s jejich praktickou funkcí kupujete také záruku kvality.

Oproti policovým regálům, které koupíte v obchodech s nábytkem či zahradnickým zbožím a mohou být vyrobeny z laciné slitiny či dřeva, jsou naše regály těžší, robustnější a odolnější. Certifikovaná ocel, pozinkovaná metodou SENDZIMIR, vám vydrží sloužit opravdu dlouhá léta a uchrání vás od dalších zbytečných investicí.

Ocelové regály disponují vysokou nosností, stabilitou a spolehlivostí.

Regály jsou odolné vůči oděru, poškrábání, ohnutí či zlomení a dlouho si zachovají svůj původní vzhled. Navíc v nich můžete díky vysoké nosnosti bez problémů uskladnit i těžký a objemný materiál.

 

Levné a funkční řešení

Pokud si příliš nepotrpíte na design a hledáte spíše praktičnost a efektivnost, máme pro vás rychlé řešení. V našem Online návrháři si můžete navrhnout industriální regálové sestavy podle svých představ. Můžete si nakombinovat regálové sloupce, police a další doplňky přesně podle parametrů vašeho prodejního prostoru.

Univerzální šedé ocelové regály budou pro vás funkčním a výhodným řešením, u kterého si nepřiplácíte za barevné nástřiky či speciální design. A jak jsme již zmínili, vydrží vám sloužit opravdu dlouhá léta.

 

Řešení na míru

regale na prepravky

Rádi se odlišujete a chtěli byste vaše obchodní regály sladit s logem či firemními barvami? Nemusíte se omezovat jen na standardní nabídku regálů. Ozvěte se nám a nechte si navrhnout řešení přímo na míru, které dotvoří vaši celkovou vizualitu.

Na vyžádání vám rádi pošleme cenovou nabídku. Povrchovou úpravu oceli je možné doplnit o nástřik práškovou vypalovanou barvou z pestré palety odstínů. Kovové regály můžete doplnit o police z dřevěného masivu či laminátu.

 


Kontaktujte nás