Přejít k hlavnímu obsahu
load

O nás

Na českém i slovenském trhu působíme již 20 let a pomáháme firmám efektivně skladovat a využívat skladové prostory. Naše regály najdou uplatnění nejen v logistických centrech a výrobních a průmyslových halách, ale také v domácnostech, či zahradách. Zaměřujeme se na projektování, výrobu, montáž a servis moderních regálových systémů, které umožňují skladovat levněji a nadčasově. Naše regály jsou na nejvyšší bezpečnostní úrovni, čímž je chráněno nejen zboží, ale především jeho uživatelé. Za kvalitu regálů odpovídá stabilní, profesionální a léty ověřený tým Regalsistemu.

Zákazník

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. V portfoliu našich klientů naleznete celé spektrum klientů, od fyzických osob, přes začínající firmy, až po nadnárodní společnosti. Začínající firmu dokážeme nasměrovat v skladování jejích produktů správným směrem, nadnárodním společnostem poskytujeme řešení, které jim přináší úsporu nákladů s maximálním využitím jejich skladových kapacit.

Kvalita

Mezi naše priority patří kvalita dodávaného zboží, proto dodáváme produkty italského koncernu Gruppo MetalSistem, které se vyznačují vysokou inovativností, efektivitou a bezpečností materiálu. Naši výrobu pokrýváme ve vlastním skladu na kryté ploše 1000 m2.

 

Užitečné odkazy:

 

 
O nás