Přejít k hlavnímu obsahu
load

Jak na pronájem skladů a skladového zařízení?

vybaveni a pronajem skladu

Jako podnikatel musíte v současnosti řešit mnoho problémů. Jestliže jsou skladovací prostory důležitou součástí vašeho podnikání, pak přemýšlejte především nad tím, jestli sklad vlastnit, nebo si ho raději pronajmout. A co skladové zařízení?

Přečtěte si náš článek a získejte nový pohled na věc.

 

Zdánlivě nekonečné

Sklady mají jednu nepopíratelnou výhodu – uložíte do nich množství věcí. Bez problémů do nich uložíte zboží, na které už nestačí vaše aktuální skladovací prostory.

Ať už jde o stavební materiál, pracovní nářadí, stroje, oblečení, nábytek, vše můžete uložit právě ve skladech. Jedinou otázkou zůstává, jestli je výhodnější si ho pronajmout, nebo hledat možnosti koupě.

 

Výhody pronájmu skladovacích prostor

Pokud nemáte finanční možnosti na koupi vlastních skladovacích prostor, nebo jste v časové tísni a na realitním trhu jste nenašli nic volného, ideálním řešením je pro vás pronájem skladů.

Při výběru myslete především na své podnikatelské potřeby:

  • Jaký typ materiálu chcete skladovat?
  • Jakou rozlohu skladovacích prostor hledáte?
  • Potřebujete klimatizované prostory a vytápění, protože skladujete materiál citlivý na změnu teplot?
  • Je pro vás důležitý kamerový systém ve skladech?
  • Preferujete skladovací prostory s ostrahou?
  • Potřebujete manipulační a skladovou techniku?
  • Hledáte sklad s komplexními skladovými službami (logistické a jiné doplňkové služby)?
  • Jaké regálové vybavení by měly vaše sklady obsahovat?
  • Jak daleko je daný sklad (dostupnost a infrastruktura)?

Pokud si odpovíte na všechny tyto otázky, výběr skladovacích možností se vám o poznání zúží. První kontakt s pronajímatelem vám také napoví, jde-li o seriózní nabídku.

Potom je už jen na vás, jaké vzájemné podmínky si pro úpravu prostor dohodnete.

U pronájmu skladů vám také odpadávají starosti se správou budovy a jejího okolí, čímž ušetříte mnoho času, energie a nákladů.

A pokud najdete lepší prostor nebo vám podmínky nájmu přestanou vyhovovat, můžete se jednoduše sbalit a přestěhovat jinam.

 

Výhody koupě skladů

Největší výhodou koupě skladovacích prostor je fakt, že je prostě už natrvalo vlastníte. Při dodržení všech předepsaných norem a požadavků si je tedy můžete upravovat dle vlastních představ.

Sami se dokonce můžete stát pronajímatelem.

Nevýhodou koupě může být vyšší počáteční investice, která se vám však při inteligentním podnikání rychle vrátí. Také vám vzniknou nároky na péči o budovu, správu energií a další náklady s tím spojené.

Při výběru vhodného skladu myslete na ty samé potřeby jako u pronájmu, přidejte k nim možná otázku dalšího podnikatelského potenciálu prostor, pokud do nich investujete s realitním záměrem.

 

Jak zařídit sklad?

zarizeni skladu

Kdo je tedy vítězem v pomyslném boji mezi pronájmem a koupí skladovacích prostor? No přece skladové zařízení. Ať už sklady vlastníte nebo si je pronajímáte, zařízené musí být vždy.

Kvalitní skladová technika a regálové vybavení jsou tím, na čem záleží při maximálním využití vašich prostor.

Nebojte se pronajmout si sklady.

Je vaše firma ambiciózní a neustále máte před sebou vizi růstu? Potom víte, že skladovací prostory budete potřebovat a spolu s nimi i vybavení na míru.

Najděte si stejně ambiciózního a spolehlivého dodavatele, který si povede databázi každého jednoho regálu ve skladu.

Když budete potřebovat cokoli doplnit, váš dodavatel nebude mít problém najít aktuální vybavení a doporučit vám další vhodné úložné řešení.

 

Obáváte se, co dělat s tolika regály, když se náhodou budete chtít stěhovat?

Náš modulární regálový systém vám umožní reagovat i na tuto situaci. Paletové regály, policové regály nebo skladovací patrové plošiny umíme upravit na míru tak, abyste se v novém prostoru necítili limitováni vůbec ničím.

Jednoduše je rozložíme a na novém místě opět složíme podle nového projektu.

Stálost a flexibilita regálů nám umožnila takto přestěhovat nejeden sklad ale i poschoďové plošiny. Nebojte se ani investovat do koupě vlastního skladu a zařídit si ho podle vlastních představ a potřeb.

Řešení od REGALSISTEM se vám přizpůsobí.

Ať už jde o stacionární nebo mobilní regály, konzolové regály na plošný materiál nebo jiná nestandardní řešení, váš sklad dokážeme zařídit tak, aby byl vždy funkční.

Plně zařízený sklad pak můžete využívat vy, nebo ho prostě pronajmete dál.

Do skladů se toho vejde opravdu mnoho. Pokud je navíc máte i vhodně zařízené, budou svoji funkci spolehlivě plnit ještě dlouho.

Máte další otázky? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Kontaktujte nás