Přejít k hlavnímu obsahu
load

Návody a pomoc


 • Tipy a triky při skladování

  Tipy a triky při skladování

  Problém, se kterým se nejčastěji setkáváme při skladování, je nedostatek prirestoru nebo jeho nekvalitní využití. Tento problém má však mnohem jednodušší řešení, než pronájem, či vybudování nových prostor. Řešením jsou kvalitní regálové systémy. V našem článku vám proto prozradíme pár jednoduchých a praktických triků, které vám díky využití regálů vaše skladování usnadní.

  více informací
 • Pořádek v garáži - jednou provždy

  Pořádek v garáži - jednou provždy

  Minimálně jednou ročně se konečně přinutíme k tomu, abychom si udělali v garáži pořádek. A tak se najednou ocitneme v chaosu, přemýšlejíc nad tím, jak to všechno uklidit a zpřehlednit tak, aby nám další úklid nezabralo celý den. V následujících řádcích Vám poradíme jak na to.
   

  více informací
 • Praktický online návrhář regálů

  Praktický online návrhář regálů

  Potřebujete získat více prostoru ve sklepě, zpřehlednit svou garáž nebo vhodně uskladnit kancelářské potřeby nebo čisticí prostředky, či kosmetiku? Pak jistě oceníte náš online návrhář policových regálů.


  více informací
 • Paletové regály SUPERBUILD - kvalita a bezpečnost pro váš sklad

  Paletové regály SUPERBUILD - kvalita a bezpečnost pro váš sklad

  Jelikož se na zakládání a odebírání manipulačních jednotek používají i vysokozdvižné vozíky, regálové zakladače, či jiná zvedací nebo manipulační technika, tato činnost vyžaduje splnění přísných nároků na kvalifikaci obsluhy. Vzhledem na tento fakt je důležité, aby s regály pracovali výhradně osoby, které jsou dostatečně obeznámeny s pravidly jejich bezpečné obsluhy.

  více informací
 • Prodlužte správnou péčí životnost regálů

  Prodlužte správnou péčí životnost regálů

  V následujícím článku jsme si  pro vás připravili několik tipů a doporučení jak užívat regály tak, aby vám vydržely co nejdéle a v co nejlepší kvalitě.

  více informací
 • Jak skladovat dřevo a dřevěný materiál?

  Jak skladovat dřevo a dřevěný materiál?

  Materiál ze dřeva zahrnuje širokou škálu produktů od surového dřeva, až po různé deskové materiály, pracovní desky nebo obkladové panely a podlahy. Jako jsou tyto produkty skladovány? Co všechno je z hlediska logistiky nutné zohlednit? Právě na tyto otázky bychom měli najít odpověď v následujících řádcích.

  více informací
 • Práce s online návrhářem

  Práce s online návrhářem

  Regály se nenakupují každý den a pokud se mají vybrat opravdu dobře, tak je zapotřebí si ujasnit, o jaké regály vlastně máte zájem. Pro snadnější výběr existuje jednoduchý online návrhář, který umožňuje rychlé zobrazení libovolného regálu.

  více informací
 • Jak si správně vybrat paletový regál?

  Jak si správně vybrat paletový regál?

  Paletové regály jsou určeny především na paletové ale i na volně ukládáno zboží vysoké hmotnosti. Je speciálně vyroben pro vysokou zátěž a jeho povrchová úprava je stálá a vysoce odolná vůči oděru a jinému poškození.

  více informací
 • Jak zajistit mobilitu skladu

  Jak zajistit mobilitu skladu

  Pomohou Vám k tomu naše mobilní regály, které jsou modifikací stacionárních regálů. Jejich hlavní výhoda je efektivita, což znamená že zvyšuje kapacitu skladů až o 100% nebo uspoří až 50% prostoru ve skladu. Také jsou snadno obsluhovatelné a nabízíme k nim široký sortiment příslušenství.

  více informací
 • Správně zařízený sklad? Skladujte jednoduše a hlavně systematicky.

  Správně zařízený sklad? Skladujte jednoduše a hlavně systematicky.

  Nejen obyčejný lidé kteří disponují například obyčejnou spíží, ale i velké firmy a podniky mají problém s optimálním řešením prostorů.

  více informací