Přejít k hlavnímu obsahu
load

Návody a pomoc


 • Otevíráte vlastní obchod? Tyto věci byste měli vědět!

  Otevíráte vlastní obchod? Tyto věci byste měli vědět!

  Zakládáte si prodejnu nebo jiný prostor podobného charakteru? Neměli byste zapomínat na to, jak zboží kterým disponujete budete skladovat a rozmísťovat. Zájem zákazníka vzbuzuje nejen potřeba nakoupit, ale také typ prostředí ve kterém zákazník nakupuje. Nechte s proto inspirovat nejefektivnějšími tipy, díky kterým se váš obchod stane lákadlem pro potencionální zákazníky.

  více informací
 • Dobrá orientace na pracovišti a její vliv na výkon lidí

  Dobrá orientace na pracovišti a její vliv na výkon lidí

  Určitě znáte iz vlastních zkušeností to, že na náš výkon v práci ovlivňuje několik faktorů. Ať už je to motivace nebo vhodné pracovní podmínky, nejdůležitější je, abychom práci zvládli co nejpohodlnější.

  více informací
 • Je čas přezout pneumatiky. Kde je ale uskladnit?

  Je čas přezout pneumatiky. Kde je ale uskladnit?

  Blíží se zima, chladné dny a také období nepříznivých podmínek na cestách. Jako v každém ročním období i nyní je nutné, vyměnit pár zažitých věci v každodenním životě. Tak jako v létě přezouváte vůz do letních pneumatik, i nyní je nutné přezout ho do těch zimních.

  více informací
 • Chaos v archivaci? Zkuste kvalitní policové regály

  Chaos v archivaci? Zkuste kvalitní policové regály

  Administrativní sklad je místo, kde se skladují důležité dokumenty týkající se činnosti podniku na delší dobu. Je proto důležité, mít v tomto případě vše na očích, kdykoli to bude potřeba. Při neustálém nepořádku a chaosu to však možné není. Vyhnout se chaosu ve vašich dokumentech se můžete jen díky vytvořenému systému který bude efektivní.

  více informací
 • Plánuje otevřít prodejnu nebo potřebujete vylepšit tu starou? Zkuste to s novými regály!

  Plánuje otevřít prodejnu nebo potřebujete vylepšit tu starou? Zkuste to s novými regály!

  více informací
 • Chcete aby byly vaše regály jako nové? Pečujte o ně správně!

  Chcete aby byly vaše regály jako nové? Pečujte o ně správně!

  Vybrat si správné regály, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a od špičkového výrobce je sice prvotní volbou, nicméně je důležité, aby se majitelé regálů věděli o své regály i důsledně postarat. Za správnou péčí stojí totiž řada dalších faktorů, od nichž závisí například i to, jak dlouho vám regály budou sloužit a to, v jakém stavu budou po jisté době užívání.

  více informací
 • Krádež ve vašem skladu je často vinou vašich zaměstnanců.

  Krádež ve vašem skladu je často vinou vašich zaměstnanců.

  Možnost rychle a pohodlně si vydělat na majetku někoho jiného je lákavá. Pokud na pracoviště přijímáte nového pracovníka, máte opravdu malou šanci odhadnout, zda se jedná o opravdu poctivého člověka, který odolá možnosti zbohatnout na vašem majetku. Jak se ale před takovou nepříjemnou situací chránit? Především kombinací bezpečnostní techniky a kvalifikovanou bezpečnostní službou.

  více informací
 • Jak zvýšit dynamiku vašeho skladu?

  Jak zvýšit dynamiku vašeho skladu?

  Slyšeli jste už někdy o spádovém regálu? Právě tento regál dokáže ve vašem skladu hotové zázraky a to doslova. Pomůže vám zrychlit materiálový tok ve výrobě, zvýšit flexibilitu práce a rovněž snížit zásoby. To jsou jen některé z mnoha pozitivních faktorů, které nám tyto regály dokáží nabídnout.

  více informací
 • Každý podnik musí zohledňovat jiné aspekty v rámci distribuce

  Každý podnik musí zohledňovat jiné aspekty v rámci distribuce

  Každý podnik je jiný a každý podnik musí zohledňovat cosi jiného při samotné volbě distribuce a distribučního centra. Je rozdíl mezi maloobchodním podnikem, podnikům na nadnárodní bázi a také rozdíl mezi podniky, které pouze skladují a pozornost zaměřují výhradně na regálové systémy jako podniky, na rozdíl od podniků, které vyrábějí.

  více informací
 • Nepostradatelné díly: manipulace s nimi a jejich skladování

  Nepostradatelné díly: manipulace s nimi a jejich skladování

  V logistice dílů pro automobilový průmysl je kladen velmi velký důraz na kvalitu a také včasnost dodávek. Dvojnásob to platí pro nákladní vozidla, které představují velmi důležitý nástroj podnikání

  více informací