Přejít k hlavnímu obsahu
load

Je čas přezout pneumatiky. Kde je ale uskladnit?

Blíží se zima, chladné dny a také období nepříznivých podmínek na cestách. Jako v každém ročním období i nyní je nutné, vyměnit pár zažitých věci v každodenním životě. Tak jako v létě přezouváte vůz do letních pneumatik, i nyní je nutné přezout ho do těch zimních.

Nezbytnost která se podepíše na kvalitě

Přezutí letních pneumatik na ty zimní je z hlediska bezpečnosti a také opotřebovanosti mimořádně důležité. Jak a kde pneumatiky skladovat? Dá se říci, že pneumatiky byste neměli skladovat jen tak, leckde. S použitím vhodných regálů totiž zvýšíte životnost pneumatik a zabráníte jejich opotřebení. Nejvhodnějšími regály na skladování sezónních pneumatik jsou regály na pneumatiky , které zaručí jejich dlouhodobou kvalitu.

Je čas přezout pneumatiky. Kde je ale uskladnit?

Ty jsou určeny pro skladování pneumatik v servisech, autodílnách, ale iv domácích garážích. Regály na pneumatiky jsou speciálně vyvinuty pro tento účel. Jejich konstrukce je navržena tak, že je tyto regály možné zakotvit přímo do zdi. Regály jsou tak pevné a stabilní.

Kde najdu kvalitní regály?

Policové regály určené k skladování pneumatik najdete i na stránce regalsistem.cz ., Kde najdete ty nejkvalitnější kousky na jednom místě a přehledně. Kromě regálů na pneumatiky tam naleznete i další regály a regálové sestavy.

 

Je čas přezout pneumatiky. Kde je ale uskladnit?

Právě zde najdete i speciální regály na pneumatiky typu SUPER 123,  které jsou obzvlášť kvalitní. Díky nim uložíte pneumatiky prakticky, spolehlivě a bezpečně. Tyto regály jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky kterým jsou stabilní a odolné vůči různým druhům poškození.

Kvalita je podepsána zejména v materiálech z nichž jsou vyrobeny. Kvalitní certifikovaná ocel odpovídající příslušným normám platným v ČR. Konstrukce těchto regálů je stavebnicového charakteru a proto se dá za každých okolností vždy složit a jednoduše rozložit. Pokud tedy hledáte místo pro uskladnění pneumatik, tyto regály jsou vhodnou a na to určenou alternativou.