Přejít k hlavnímu obsahu
load

Prodlužte životnost vašich pneumatik

Každý správný řidič ví, že za bezpečnou jízdou je především odpovědnost a důsledná péče o vozidlo. Jen tak se můžeme na silnici cítit opravdu bezpečně a neohrožovat tak jiných řidičů.
 
Péče o vozidlo zahrnuje rád činností, mezi které patří nepochybně i výměna sezónních pneumatik, která je z hlediska bezpečnosti mimořádně důležitá. Při výměně pneumatik však nejeden řidič řeší otázku, kam vyměněné pneumatiky uskladnit.
 
Prodlužte životnost vašich pneumatik
 
Servis nebo vlastní garáž?
 
Při uskladnění pneumatik se můžete obrátit na profesionální servisy nebo si je můžete uskladnit sami. Poslouží vám k tomu policové regály a regálové systémy, které zajistí jejich spolehlivé a bezpečné uložení na jak dlouho potřebujete. Spoléhejte se však na regály, které jsou kvalitní a spolehlivé.
 
Pokud byste se obrátili na služby profesionálních servisů, vaše pneumatiky by byly s velkou pravděpodobností uložené v regálech na pneumatiky, které zajistí jejich maximální bezpečnost a navíc vám budou pneumatiky déle sloužit. Správným uskladněním totiž prodloužíte životnost pneumatik a zvýšíte i jejich výkonnost na cestách. Profesionální servisy za tyto služby ručí a proto si můžete být jisti, že budou vaše pneumatiky v absolutním bezpečí.
 
Můžete si zvolit i jinou cestu, jakou je vlastní uskladnění. Je už jen na vás, zda se rozhodnete zainvestovat do vlastních regálů nebo služeb servisu. Vše záleží od možnosti investovat a rovněž od prostoru, který máte k dispozici. Dnes už máte možnost vybrat si z množství druhů regálových systémů, z nichž ty nejkvalitnější nabízí i Regalsistem. Na trhu je dnes široká paleta regálů a regálových systémů pro různé účely. Stačí si jen vybrat ty správné.
 
Rovněž musíte brát ohled i na prostor, kde regál chcete umístit. Regál by měl být umístěn na místě které je suché, uzavřené a čisté. Nemusíte se obávat toho, že budete mít s montáží velké potíže. Dnes už jsou regály vyrobeny tak, že jejich montáž zvládne opravdu každý.