Přejít k hlavnímu obsahu
load

Praktický online návrhář regálů

Potřebujete získat více prostoru ve sklepě, zpřehlednit svou garáž nebo vhodně uskladnit kancelářské potřeby nebo čisticí prostředky, či kosmetiku? Pak jistě oceníte náš online návrhář policových regálů.
 
Naše policové regály  jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a disponují vysokou nosností. Díky tomu je na ně možné uskladnit nebo uložit téměř cokoliv.
 
Dříve, než přistoupíte k samotnému návrhu regálu na naší stránce www.regalsistem.sk, je třeba si správně proměřit prostor, který máte k dispozici a vhodně si promyslet rozměry a umístění regálu, či více regálů. Když je vaše představa jasnější, stačí navštívit naši web stránku, kde si můžete navrhnout policový regál přesně podle vašich představ a potřeb. V nabídce stačí zadat jen požadovaná kritéria jako výška regálu, hmotnost, délka police, počet polic ve sloupci a nosnost police. Sloupce můžete podle potřeby přidávat nebo odebírat. Při zadávání jednotlivých parametrů oceníte i náš vizuální náčrt policového regálu, díky kterému si budete moci regál lépe představit a zároveň ho dodatečně upravit.
 
Pod vizualizací najdete taktéž i shrnuty parametry policového regálu, i s cenou. Díky tomu od nás dostanete hned nabídku na míru, bez dodatečných poplatků.
 
Pokud budete s finální verzí vašeho regálu spokojeni, stačí jednoduše přidat regál do nákupního košíku a postupovat podle pokynů, které uvidíte na naší webové stránce.
 
Pokud s návrhem nejste spokojeni a rádi byste dostali individuální řešení, stačí když nás kontaktujete a my se vám ozveme a připravíme řešení ideální pro vaše prostorové možnosti a požadavky.
 
Online návrhář si můžete vyzkoušet zde: www.regalsistem.cz/navrhar
 
Praktický online návrhář regálů