Přejít k hlavnímu obsahu
load

Pořádek v garáži - jednou provždy

Minimálně jednou ročně se konečně přinutíme k tomu, abychom si udělali v garáži pořádek. A tak se najednou ocitneme v chaosu, přemýšlejíc nad tím, jak to všechno uklidit a zpřehlednit tak, aby nám další úklid nezabralo celý den. V následujících řádcích Vám poradíme jak na to.
 
S regály to hravě zvládnete
 
Právě naše regály  jsou praktickým pomocníkem při udržování pořádku a přehledu, a to nejen v garáži, ale i v jakékoli jiné místnosti, či domě. Jejich uplatnění je široké, od drobných prodejen a kanceláří, přes velké sklady logistických a distribučních center, až po domácnosti, ve kterých mají regály své pevné místo, díky jejich praktičnosti, skladnosti a vysoké nosnosti.
 
Kvalitní regály a regálové systémy vám pomohou ušetřit nejen místo ale i čas, kterého mnozí z nás mají tak málo. Předností a zároveň výhodou našich regálů je jejich snadná a rychlá montáž, vysoká nosnost polic, stabilita, odolnost a životnost. Potěšíme vás i ohledně jejich údržby - regály stačí během úklidu jen otřít navlhčeným hadrem.
 
 Naš regály dokáží prostor opticky otevřít a zvětšit, což ocení každý domácí kutil. V naší nabídce se setkáte se širokou paletou regálů , stačí si jen vybrat ten správný a vhodný pro vaši garáž. Pokud patříte k těm, kteří mají rádi řešení na míru, doporučujeme náš Online návrhář, ve kterém si jednoduše a rychle navrhnete policový regál podle rozměrů a prostorových možností vaší garáže.
 
 Pořádek v garáži - jednou provždy
 
Doplňkový plastový program
 
Jako doplňkové řešení k regálům doporučujeme plastový program, který tvoří plastové přepravky  různých velikostí a tvarů. Díky těmto doplňkům svou garáž zpřehledníte ještě víc, protože si můžete jednotlivé pomůcky jako kladiva, kleště, šrouby, zda hřebíky hřebíček přehledně rozdělit, či dokonce barevně rozlišit. Mezi nejčastěji využívané patří například zásuvky PUMA, zda výklopné plastové přepravky.
 
Právě díky specifickým vlastnostem plastu, jakými jsou jejich minimální hmotnost a nenáročná údržba, dělají z tohoto produktu praktický a nenáročný skladovací program vhodný pro každého domácehomajstra. Na druhé straně však platí, že ačkoli jsou produkty plastové, vyznačují se mimořádnou nosností. Stačí si jen vybrat podle barevných a rozměrových preferencí a hor'sa do úklidu. My vám garantujeme, že s našimi produkty bude příště vaše úklid mnohem rychlejší a jednodušší.