Přejít k hlavnímu obsahu
load

Skladování a logistika


 • Paletové regály najdou uplatnění i ve vašem logistickém centru

  Paletové regály najdou uplatnění i ve vašem logistickém centru

  Paletové regály patří mezi nejčastěji využívané regály. Díky jejich univerzálnosti a praktičnosti se s nimi setkáme nejen v distribučních a logistických centrech, ale také v průmyslových a výrobních halách, zda ve skladech hypermarketů a obchodních center.

  více informací
 • Ekologické prvky v logistických centrech

  Ekologické prvky v logistických centrech

  Zájem o ekologičtější výrobu a ohleduplnější přístup vůči přírodě se pomalu ale jistě dostává i do takových podnikatelských sfér, jakými je logistika. I malé změny v chodu firmy dokáží výrazně ovlivnit její vliv na životní prostředí. Jaké jsou doporučení?

  více informací
 • Napredujte díky potenciálu regálových systémů

  Napredujte díky potenciálu regálových systémů

  Pokud patříte mezi provozovatele nebo majitelů logistických center, v následujícím příspěvku se dozvíte čtyři zajímavé tipy, díky kterým může vaše centrum fungovat efektivněji.

  více informací
 • Blokové skladování. Co vy na to?

  Blokové skladování. Co vy na to?

  Spádové regály označované také jako gravitační regály mají příznačný název, který dokonale vystihuje i jejich funkci. Základ spádového regálu totiž tvoří sloupy, ke kterým jsou prostřednictvím šroubových spojů připevněny plošiny, vybavené válečkovou dráhou.

  více informací
 • Konzolové regály- Pata, sloup a konzola

  Konzolové regály- Pata, sloup a konzola

  Stromkové nebo také konzolové regály nacházejí uplatnění především při skladování tyčového a deskového materiálu. Lze je využít také ke skladování objemných svitků materiálu a podobně.

  více informací
 • Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

  Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

  Patrové sklady a skladové plošiny nejsou ideálním řešením jen pro majitele skladů, logistických center, či výrobních hal, ale i pro všechny, kteří potřebují využít svůj prostor na maximum. Čím více pater daný regál má, tím více prostoru získáte.

  více informací
 • Policové regály - ideální řešení pro firmu i jednotlivce

  Policové regály - ideální řešení pro firmu i jednotlivce

  V současnosti již většina regálových systémů obsahuje prvky, které poskytují ten nejvyšší komfort. Zákazník díky tomu může svůj regálový systém vybavit celou řadou plastových, či kovových boxů, kterými získá efektivněji využijte prostoru.

  více informací
 • Konzolové stromečkové regály UNICANT

  Konzolové stromečkové regály UNICANT

  Na uskladnění deskového nebo tyčového materiálu vám skvěle poslouží Stromkové regály UNICANT. Při výrobě regálů je zohledňována požadovaná nosnost regálů, prostorové možnosti i délka skladovaného materiálu. Materiál může být do regálů ukládán pomocí manipulační techniky nebo ručně.

  více informací
 • Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Neznáte tajemství úspěchu velkých logistických center? Jak je možné, že jejich vyskladnění je tak plynulé, bez žádných komplikací a vedlejších efektů? Může za to dokonale synchronizovaný systém složený z několika aspektů, které si ukážeme i v následujícím článku.

  více informací
 • Kvalita použitého materiálu

  Kvalita použitého materiálu

  Poškození skladového zařízení patří mezi běžné jevy v logistice. Při každé skladovací konstrukci z jakéhokoliv materiálu je třeba počítat s opotřebením as poškozením, avšak není materiál jako materiál.

  více informací