Přejít k hlavnímu obsahu
load

Skladování a logistika


 • Blokové skladování. Co vy na to?

  Blokové skladování. Co vy na to?

  Spádové regály označované také jako gravitační regály mají příznačný název, který dokonale vystihuje i jejich funkci. Základ spádového regálu totiž tvoří sloupy, ke kterým jsou prostřednictvím šroubových spojů připevněny plošiny, vybavené válečkovou dráhou.

  více informací
 • Konzolové regály- Pata, sloup a konzola

  Konzolové regály- Pata, sloup a konzola

  Stromkové nebo také konzolové regály nacházejí uplatnění především při skladování tyčového a deskového materiálu. Lze je využít také ke skladování objemných svitků materiálu a podobně.

  více informací
 • Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

  Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

  Patrové sklady a skladové plošiny nejsou ideálním řešením jen pro majitele skladů, logistických center, či výrobních hal, ale i pro všechny, kteří potřebují využít svůj prostor na maximum. Čím více pater daný regál má, tím více prostoru získáte.

  více informací
 • Policové regály - ideální řešení pro firmu i jednotlivce

  Policové regály - ideální řešení pro firmu i jednotlivce

  V současnosti již většina regálových systémů obsahuje prvky, které poskytují ten nejvyšší komfort. Zákazník díky tomu může svůj regálový systém vybavit celou řadou plastových, či kovových boxů, kterými získá efektivněji využijte prostoru.

  více informací
 • Konzolové stromečkové regály UNICANT

  Konzolové stromečkové regály UNICANT

  Na uskladnění deskového nebo tyčového materiálu vám skvěle poslouží Stromkové regály UNICANT. Při výrobě regálů je zohledňována požadovaná nosnost regálů, prostorové možnosti i délka skladovaného materiálu. Materiál může být do regálů ukládán pomocí manipulační techniky nebo ručně.

  více informací
 • Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Neznáte tajemství úspěchu velkých logistických center? Jak je možné, že jejich vyskladnění je tak plynulé, bez žádných komplikací a vedlejších efektů? Může za to dokonale synchronizovaný systém složený z několika aspektů, které si ukážeme i v následujícím článku.

  více informací
 • Kvalita použitého materiálu

  Kvalita použitého materiálu

  Poškození skladového zařízení patří mezi běžné jevy v logistice. Při každé skladovací konstrukci z jakéhokoliv materiálu je třeba počítat s opotřebením as poškozením, avšak není materiál jako materiál.

  více informací
 • Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

  Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

  Pro efektivní fungování distribučního centra je velmi důležité, z časového ale i ekonomického hlediska plné využití dostupného skladovacího prostoru. 

  více informací
 • Obchodní regály a zařízení prodejen

  Obchodní regály a zařízení prodejen

  Základem vybavení každé prodejny jsou obchodní regály a další zařízení na prezentaci prodávaného zboží. Proto se společnost Regalsistem sro zaměřila v rámci svých služeb i na výrobu, dodání a montáž regálových systémů a doplňků pro maloobchodní a velkoobchodní prodejny.

  více informací
 • Svět regálů a skladových systémů

  Svět regálů a skladových systémů

   

  Skladové a regálové systémy prošly v posledních desetiletích bouřlivým vývojem. Díky tomu dnes máme k dispozici stále více možností skladování materiálu a výrobků za stále výhodnější ceny. 

  více informací