Přejít k hlavnímu obsahu
load

Skladování a logistika


 • Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Neznáte tajemství úspěchu velkých logistických center? Jak je možné, že jejich vyskladnění je tak plynulé, bez žádných komplikací a vedlejších efektů? Může za to dokonale synchronizovaný systém složený z několika aspektů, které si ukážeme i v následujícím článku.

  více informací
 • Kvalita použitého materiálu

  Kvalita použitého materiálu

  Poškození skladového zařízení patří mezi běžné jevy v logistice. Při každé skladovací konstrukci z jakéhokoliv materiálu je třeba počítat s opotřebením as poškozením, avšak není materiál jako materiál.

  více informací
 • Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

  Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

  Pro efektivní fungování distribučního centra je velmi důležité, z časového ale i ekonomického hlediska plné využití dostupného skladovacího prostoru. 

  více informací
 • Obchodní regály a zařízení prodejen

  Obchodní regály a zařízení prodejen

  Základem vybavení každé prodejny jsou obchodní regály a další zařízení na prezentaci prodávaného zboží. Proto se společnost Regalsistem sro zaměřila v rámci svých služeb i na výrobu, dodání a montáž regálových systémů a doplňků pro maloobchodní a velkoobchodní prodejny.

  více informací
 • Svět regálů a skladových systémů

  Svět regálů a skladových systémů

   

  Skladové a regálové systémy prošly v posledních desetiletích bouřlivým vývojem. Díky tomu dnes máme k dispozici stále více možností skladování materiálu a výrobků za stále výhodnější ceny. 

  více informací
 • Když jedno patro ve skladu nestačí

  Když jedno patro ve skladu nestačí

  Většina velkých skladů je vytvářena jako velké konstrukce, ve kterých je mnohdy více prostoru, než dokáží jeho uživatelé využít. Plochu samotnou lze obsadit snadno prostřednictvím regálového systému, ovšem jak vyřešit mnoho volného prostoru, který je zajištěn vysokým stropem? Odpovědí mohou být patrové sklady a plošiny.

  více informací
 • Výhody našich regálů ocení opravdu každý.

  Výhody našich regálů ocení opravdu každý.

  V dnešní době je na našem trhu velké množství regálových systémů takže pro běžného zákazníka, který nemá přehled v tomto oboru si jen těžko vybere. Konkurence je vysoká a každý se snaží zaujmout něčím jiným.

  více informací
 • Jak vybrat regál pro váš maloobchod

  Jak vybrat regál pro váš maloobchod

  Mezi nejčastější použité jsou regály do obchodů s potravinami, na které je samozřejmě kladen největší nárok. Jelikož jsou regály ve styku s potravinami, je třeba dbát na jeho čistotu hlavně kvůli hygienickým předpisům.

  více informací
 • Využijte cely prostor s naším regálem na míru

  Využijte cely prostor s naším regálem na míru

  Proč byste trávili hodiny konzultacemi s odborníky na regály a prohlížením desítek katalogů, když nemusíte? Proč byste platili za 3D návrh vhodného regálu když ani to nemusíte. Ptáte se, jak je to možné...

  více informací
 • Pár tipů pro efektivnější skladování a logistiku

  Pár tipů pro efektivnější skladování a logistiku

  Efektivní sklad - to je dostatek skladovacího prostoru, přehledné uložení materiálu s jeho okamžitou přístupností, bezpečná a snadná obsluha.

  více informací