Přejít k hlavnímu obsahu
load

Více prostoru pro váš sklad? Vyzkoušejte mezipatra!

Mezipatra jsou vhodné pro všechny sklady, ve kterých je třeba dosáhnout lepší využití prostoru a usnadnit pohyb osob. Efektivní zvyšují kapacitu skladu, čímž dokáží významně přispět ke snížení provozních a investičních nákladů. Jejich velkou předností je, že nevyžadují žádné radikální zásahy, či renovace prostor.
 
Pokud patříte k majitelům skladu, který má dostatečnou výšku, mezipatra jsou vhodnou alternativou pro vaši firmu. Na výběr máte z dvoj nebo z trojpodlaždných regálových konstrukcí, kterými získáte větší skladový prostor.
 
V rámci výběru materiálu podlahy těchto regálů je možné vybrat si z více materiálů, jakými jsou například dřevotříska, plechové panely, ocelové polorošty nebo překližkové protiskluzové desky.
 
Kromě základního využití regálů v logistice a distribuci najdou regály uplatnění i v technických firmách, provozech obchodů či skladech hypermarketů. Pokud si důsledně naplánujete jejich rozmístění a kombinaci, získáte mnoho skladovacího prostoru.

Jak si vybrat co nejlépe?

Kvalitní regály a regálové sestavy jsou navrženy tak, aby dokázali udržet, resp. unést i větší váhy zboží a materiálů. Proto patří nosnost regálů mezi velmi významný faktor výběru. Stejně důležité je provedení regálů, protože to je faktor, který dokáže významně ovlivnit jejich životnost. Naše regály Regalsistem jsou vyrobeny z kvalitního pozinkovaného materiálu.  
 
Více prostoru pro váš sklad? Vyzkoušejte mezipatra!

Možností je několik

V případě, že se definitivně rozhodnete rozšířit kapacity vašeho skladu prostřednictvím patrových regálů, na výběr máte 3 varianty:
 
A. Policové patrové sklady, které umožňují skladovat méně objemné zboží s nižší hmotností
 
B. Paletové patrové sklady, které jsou vhodné pro uskladnění objemnějšího zboží s vyšší hmotností
 
C. Patrové sklady z hutního materiálu vhodné pro náročnější zákazníky. Tyto sklady disponují téměř neomezenou tvarovou konstrukcí nebo dosažením co největší nosnosti.