Přejít k hlavnímu obsahu
load

Moderní skladování

Palety uložené volně na zemi už dávno v pokrokových firmách nepatří mezi řešení skladování. Pkrok si našel své místo i v rámci logistiky, kde čím dál tím více mají své nezastupitelné místo i praktické řešení nejen prostorových, ale i časových možností.
 
Každý majitel, zda ředitel logistického a distribučního centra musí disponovat i kompetencemi a vědomostmi z oblasti efektivního skladování. V praxi tento přístup představuje vytvoření nebo zvětšení kapacitních možností skladu a jeho efektivní vedení.
 
Skladová logistika si vždy vyžaduje propracovaný a promyšlený systém, který zahrnuje například i logistický program na řízení odbytu takovým způsobem, aby byl zajištěn plynulý proces ať už při zaskladňování nebo vyskladňování zboží. Nezbytnou součástí takového procesu je i vybavení skladu kam můžeme zařadit například vysokozdvižné vozíky, regály  a regálové systémy.
 
Kvalitní regály  jsou zárukou nejen efektivnějšího skladování, ale i zabezpečení plynulého chodu logistického nebo distribučního centra. Regálové systémy mají rovněž svůj význam i v případě nečekaného "návalu" zboží, kdy se materiál v regálech naskládáme na sebe.
 
Díky regálem můžete efektivněji využít i haly s větší úložnou plochou nebo vyššími stropy, stačí se obrátit na nás a my vám rádi poskytneme poradenství v oblasti využití našich regálových systémů.
 
Na takové skladování jsou ideální například paletové regály, díky kterým můžete mít přímý přístup k naskladnennému materiálu nebo zboží. V tomto případě je velmi vhodné využít i vysokozdvižný vozík, nebo můžete využít mezipatra a konzolové regály.
 
Moderní skladování
 
S regály můžete získat efektivní využití prostoru a plynulejší chod distribučního centra nebo logistického skladu.