Přejít k hlavnímu obsahu
load

Paletové regály najdou uplatnění i ve vašem logistickém centru

Paletové regály patří mezi nejčastěji využívané regály. Díky jejich univerzálnosti a praktičnosti se s nimi setkáme nejen v distribučních a logistických centrech, ale také v průmyslových a výrobních halách, zda ve skladech hypermarketů a obchodních center.

Paletové regály nabízejí mnoho řešení skladového hospodářství a můžeme se s nimi setkat ve třech různých formách:

1. Klasické paletové regál y - jsou určeny pro zakládání paletového zboží a kontejnerů pomocí vysokozdvižného vozíku a nabízejí mnoho řešení skladového hospodářství, se 4 typy paletového systému, který lze přizpůsobit na míru zákazníkovi.

2. Paletové patrové sklady  - umožňují skladovat objemnější zboží s vyšší hmotností. Takové sklady efektivně zvyšují kapacitu skladu a tím snižují provozní a investiční náklady. Patrové sklady jsou vhodné do skladů s výskokem výškou stropu.

3. Mobilní paletové sklady  - jsou vhodné do všech skladových prostor, ve kterých je třeba dosáhnout maximální skladovou kapacitu. Každý z regálu je vyroben na míru dle požadavků a typu skladu. Regály jsou vybaveny bezpečnostními senzory, které zajišťují jejich bezpečný provoz.

 

Paletové regály najdou uplatnění i ve vašem logistickém centru

  
Pokud bychom však měli obecně shrnout přednosti paletových regálů, jejich výhody jsou následující:

 

- rychlost naskladnění zboží uloženého na paletách do regálů, což vede k úspoře času a zrychlení práce ve skladu

- zjednodušení manipulace se zbožím díky jeho hromadnému naskladnění

- úspora nákladů na práci, nakolik je možné namísto manuální práce více zaměstnanců zapojit do naskladnění jen jednoho zaměstnance, který si pomůže technikou, např. vysokozdvižným vozíkem

- přehlednost a důkladně roztříděný a označen materiál, který zvyšuje efektivitu práce a snižuje časovou náročnost

- finanční úspory jako výsledný efekt využití regálů - snížení časové náročnosti, úspora nákladů na práci, rychlost naskladnění zboží a praktická manipulace s naskladnění materiálem
 

Uvažujete o provádění paletových regálů  i do vaší firmy? Nezávazně nás kontaktujte  a my vám navrhneme řešení na míru.