Přejít k hlavnímu obsahu
load

Skladování a logistika


 • Jak si správně vybrat regály na míru do skladu, dílny

  Jak si správně vybrat regály na míru do skladu, dílny

  Vybíráte si regál do vašeho skladu či dílny? Ideální možností jsou regály na míru, které budou přesně vyhovovat vašim požadavkům. Na co všechno byste se měli při koupi zaměřit a které faktory je třeba zohlednit?

  více informací
 • 5 nejčastějších chyb při výběru paletových regálů

  5 nejčastějších chyb při výběru paletových regálů

  Nesprávně zvolené umístění, neodborná montáž či podcenění nosnosti podlahy. I toto jsou nejčastější chyby zákazníků při výběru paletových regálů. Čeho se vyvarovat a jak eliminovat běžné chyby?

  více informací
 • Spravujte svůj archiv systematicky. Jak na to?

  Spravujte svůj archiv systematicky. Jak na to?

  Každý prosperující a správně fungující podnik by měl mít zřízen svůj vlastní archiv. Na druhé straně si však vedení administrativy a archivaci dokumentů vyžaduje odpovědný přístup a vhodných správců archivu. Ať už jsou to účetní doklady nebo záznamy produkce, archivuje se skoro všechno a časem se toho nasbírá poměrně víc.

  více informací
 • Využijte prostory skladu efektivněji

  Využijte prostory skladu efektivněji

  Ačkoli jsou sklady obvykle zřizovány ve velkých halách, po čase zvykne skladováno zboží přibývat a majielia začnou uvažovat nad tím, jak prostory skladu využít ještě efektivněji, případně si položí otázku, zda by nebylo vhodnější poohlédnout se po větších prostorách. S našimi regály to zvládnete i bez stahování.

  více informací
 • 5 kroků k dokonalému skladu

  5 kroků k dokonalému skladu

  Každý sklad má svá specifika. Existuje však několik univerzálních pravidel, kterými lze dosáhnout co nejefektivněji a nejlepší využití potenciálu skladu. 

  více informací
 • Moderní skladování

  Moderní skladování

  Palety uložené volně na zemi už dávno v pokrokových firmách nepatří mezi řešení skladování. Pkrok si našel své místo i v rámci logistiky, kde čím dál tím více mají své nezastupitelné místo i praktické řešení nejen prostorových, ale i časových možností.

  více informací
 • Konzolové regály - ideální řešení pro materiály náročné na skladování

  Konzolové regály - ideální řešení pro materiály náročné na skladování

  Kvalitně vybavený sklad je základem každé prosperující společnosti. Přehlednost, propracovaný skladový systém a kvalitní regály jsou předpokladem rychlé manipulace a jednoduchého přístupu k materiálu.

  více informací
 • Více prostoru pro váš sklad? Vyzkoušejte mezipatra!

  Více prostoru pro váš sklad? Vyzkoušejte mezipatra!

  Mezipatra jsou vhodné pro všechny sklady, ve kterých je třeba dosáhnout lepší využití prostoru a usnadnit pohyb osob. Efektivní zvyšují kapacitu skladu, čímž dokáží významně přispět ke snížení provozních a investičních nákladů. Jejich velkou předností je, že nevyžadují žádné radikální zásahy, či renovace prostor.

  více informací
 • Chcete zdvojnásobit prostor vašeho skladu? Vyzkoušejte mobilní regály!

  Chcete zdvojnásobit prostor vašeho skladu? Vyzkoušejte mobilní regály!

  Mobilními regály dokážete využít prostory vašeho skladu téměř na 100%. Jejich výhodou je flexibilita a jednoduchá manipulace - lze je využít ve skladech, archivech nebo chladírenských a mrazírenských provozech.

  více informací
 • Při výběru regálů se obraťte na profesionály

  Při výběru regálů se obraťte na profesionály

  Požadavky na skladovací systémy jsou stále náročnější, což vede firmy k hledání co nejlepších systémů skladování. Správným řešením je sáhnout po regálech, které disponují špičkovými vlastnostmi, funkčností a jsou vyrobeny z materiálů, které odolají různému mechanickému zatížení iv náročných provozech.

  více informací