Přejít k hlavnímu obsahu
load

Skladování a logistika


 • Využijte prostory skladu efektivněji

  Využijte prostory skladu efektivněji

  Ačkoli jsou sklady obvykle zřizovány ve velkých halách, po čase zvykne skladováno zboží přibývat a majielia začnou uvažovat nad tím, jak prostory skladu využít ještě efektivněji, případně si položí otázku, zda by nebylo vhodnější poohlédnout se po větších prostorách. S našimi regály to zvládnete i bez stahování.

  více informací
 • 5 kroků k dokonalému skladu

  5 kroků k dokonalému skladu

  Každý sklad má svá specifika. Existuje však několik univerzálních pravidel, kterými lze dosáhnout co nejefektivněji a nejlepší využití potenciálu skladu. 

  více informací
 • Moderní skladování

  Moderní skladování

  Palety uložené volně na zemi už dávno v pokrokových firmách nepatří mezi řešení skladování. Pkrok si našel své místo i v rámci logistiky, kde čím dál tím více mají své nezastupitelné místo i praktické řešení nejen prostorových, ale i časových možností.

  více informací
 • Konzolové regály - ideální řešení pro materiály náročné na skladování

  Konzolové regály - ideální řešení pro materiály náročné na skladování

  Kvalitně vybavený sklad je základem každé prosperující společnosti. Přehlednost, propracovaný skladový systém a kvalitní regály jsou předpokladem rychlé manipulace a jednoduchého přístupu k materiálu.

  více informací
 • Více prostoru pro váš sklad? Vyzkoušejte mezipatra!

  Více prostoru pro váš sklad? Vyzkoušejte mezipatra!

  Mezipatra jsou vhodné pro všechny sklady, ve kterých je třeba dosáhnout lepší využití prostoru a usnadnit pohyb osob. Efektivní zvyšují kapacitu skladu, čímž dokáží významně přispět ke snížení provozních a investičních nákladů. Jejich velkou předností je, že nevyžadují žádné radikální zásahy, či renovace prostor.

  více informací
 • Chcete zdvojnásobit prostor vašeho skladu? Vyzkoušejte mobilní regály!

  Chcete zdvojnásobit prostor vašeho skladu? Vyzkoušejte mobilní regály!

  Mobilními regály dokážete využít prostory vašeho skladu téměř na 100%. Jejich výhodou je flexibilita a jednoduchá manipulace - lze je využít ve skladech, archivech nebo chladírenských a mrazírenských provozech.

  více informací
 • Při výběru regálů se obraťte na profesionály

  Při výběru regálů se obraťte na profesionály

  Požadavky na skladovací systémy jsou stále náročnější, což vede firmy k hledání co nejlepších systémů skladování. Správným řešením je sáhnout po regálech, které disponují špičkovými vlastnostmi, funkčností a jsou vyrobeny z materiálů, které odolají různému mechanickému zatížení iv náročných provozech.

  více informací
 • Paletové regály najdou uplatnění i ve vašem logistickém centru

  Paletové regály najdou uplatnění i ve vašem logistickém centru

  Paletové regály patří mezi nejčastěji využívané regály. Díky jejich univerzálnosti a praktičnosti se s nimi setkáme nejen v distribučních a logistických centrech, ale také v průmyslových a výrobních halách, zda ve skladech hypermarketů a obchodních center.

  více informací
 • Ekologické prvky v logistických centrech

  Ekologické prvky v logistických centrech

  Zájem o ekologičtější výrobu a ohleduplnější přístup vůči přírodě se pomalu ale jistě dostává i do takových podnikatelských sfér, jakými je logistika. I malé změny v chodu firmy dokáží výrazně ovlivnit její vliv na životní prostředí. Jaké jsou doporučení?

  více informací
 • Napredujte díky potenciálu regálových systémů

  Napredujte díky potenciálu regálových systémů

  Pokud patříte mezi provozovatele nebo majitelů logistických center, v následujícím příspěvku se dozvíte čtyři zajímavé tipy, díky kterým může vaše centrum fungovat efektivněji.

  více informací