Přejít k hlavnímu obsahu
load

Regál na nářadí: Jak by měl vypadat ten pravý?

Regál na nářadí: Jak by měl vypadat ten pravý?

Práce v dílně, servisu nebo v garáži vyžaduje pořádek v nářadí. K tomu, abyste měli náčiní odložené přehledně a hlavně bezpečně, potřebujete stabilní regál, do kterého se vejde vše, co potřebujete mít „po ruce“. Víte, jak by měl vypadat váš stabilní regál na nářadí?

Skladovací materiál

Dřív než se dostanete k samotnému výběru konkrétního regálu, musíte vědět, jaké nářadí budete skladovat. Máte hodně nářadí? Jsou to rozměrné kusy? Jde o profesionální nebo hobby nářadí? Máte je uloženo v dalších kufřících nebo vozících?

Je důležité správně odhadnout celkovou hmotnost nářadí, na základě toho budete umět přesněji určit nosnost jednotlivých polic, jaký počet je optimální a kolik prostoru mezi policemi má být.

Typ regálu

Při koupi regálu si můžete obecně vybrat ze tří typů:

  • paletové,
  • konzolové,
  • policové.

Vzhledem k tomu, že se paletové a konzolové regály obsluhují pomocí vysokozdvižných vozíků, tak jsou pro vás na nářadí nejvhodnější policové regály. Jejich výhodou je především rychlá a jednoduchá montáž, vysoká nosnost, odolnost a životnost. Všechny tyto vlastnosti definují kvalitní stabilní regál na nářadí.

Police v regálech zabezpečí, že nářadí budete mít uložené přehledně a tak, aby bylo rychle a snadno dostupné. Doporučujeme vybrat si kompletní regálové sestavy a v případě potřeby nebo rozšíření vašeho nářadí si u nás můžete dokoupit i regálové komponenty (rámy, zásuvky, police, úchyty pro kotvení do zdi).

Materiál a provedení regálů

Předpokládáme, že chcete mít své nářadí uloženo ve stabilním regálu. V takovém případě musí být klíčovou součástí výběrového procesu kvalitní a odolný materiál. Vyberte si z naší nabídky kvalitních celokovových regálů, které mají všechny dílce vyrobeny z pozinkovaného materiálu metodou SENDZIMIR. To znamená, že kromě stability mají tyto regály odolnější povrch proti oděru a jiným poškozením a také hezčí vzhled.

Zajímají vás více dřevěné materiály? V tom případě se přizpůsobíme a kovové police dokážeme nahradit dřevem z masivu. Z hlediska pevnosti a životnosti jsou však mnohem vhodnější bezšroubové celokovové regály.

Plastový program

Vzhledem k tomu, že na nářadí jsou nejlepší volbou policové regály, doporučujeme vám k nim i produkty z našeho plastového programu. Ten je vhodný pro přehledné ukládání spojovacího materiálu (šrouby, matice, hřebíky, těsnění atd.). Jsou to drobnosti, které k nářadí patří a každý kutil je chce mít zorganizované.

V rámci plastového programu najdete rozšiřující sortiment pro policové regály – bedny, přepravky nebo výklopné zásobníky. Toto příslušenství je odolné vůči mechanickému, chemickému nebo tepelnému poškození. Zároveň jsou produkty přizpůsobeny ergonomicky a vhodné jako doplňky i do větších skladových a provozních prostorů.

Má vaše firma vlastní charakteristické barvy? Chcete svoji dílnu nebo garáž barevně odlišit od konkurence? Velkou výhodou doplňkového vybavení je široká barevná škála produktů. Přizpůsobte si barevně všechny přepravky a i takovým způsobem dodejte svému podnikání šmrnc.

Poskládejte si stabilní regál na nářadí také online

Máte aspoň přibližnou představu o rozměrech vašich regálů? Pak vyzkoušejte náš online návrhář. Jde o interaktivní systém, kde si můžete nastavit výšku regálu, jeho hloubku, délku polic a jiné parametry přesně dle svých požadavků a sestavit ideální regál na nářadí.


Vyberte si z našeho sortimentu