Přejít k hlavnímu obsahu
load

Využijte prostory skladu efektivněji

Ačkoli jsou sklady obvykle zřizovány ve velkých halách, po čase zvykne skladováno zboží přibývat a majielia začnou uvažovat nad tím, jak prostory skladu využít ještě efektivněji, případně si položí otázku, zda by nebylo vhodnější poohlédnout se po větších prostorách. S našimi regály to zvládnete i bez stahování.
 
Efektivnější využití skladu
 
Momentálně jsou často využívány patrové sklady, které dokáží skladové prostory až zdvojnásobit. Patrové sklady umožňují zhodnotit sklad plnohodnotnější, a to i díky mezipatro, na kterými je zajištěn přístup na mezipodlaží. Díky medzipschodiam bude vaše manipulace se zbožím a materiálem bezproblémová a jednoduchá. Pokud se domníváte, že patrový sklad není pro vás tím správným řešením, následující řádky vás přesvědčí o opaku.
 
Patrové regály jsou totiž sestrojeny na základě individuálních požadavků klienta a vyráběny jsou v souladu s bezpečnostními normami platnými na Slovensku. Takové zvětšení objemu vašeho skladu si můžete dopřát kdykoliv bez toho, abyste potřebovali přestavbu nebo další zbytečné investice do jiného a většího skladu. A to vše s individuálním přístupem a poradenstvím, díky kterému budou prostory vašeho skladu zhodnoceny 100% -tní.
 
Využijte prostory skladu efektivněji
 
Mezipatra
 
Druhým řešením jsou mezipatra. Právě ty jsou v vyhledávané ve velkých distribučních centrech a logistických skladech. Jejich úkolem je zajistit snadný a bezpečný přístup k velmi vysokým regálům. Mezipatra umožňují bezpečnou a pohodlnou manipulaci se zbožím, který je umístěn i na méně dostupných místech.
 
Pokud stále uvažujete nad tím, zda si pronajmout větší skladové prostory, nebo zkusit využít ty aktuální, mezipatra a patrové sklady jsou způsobem, jak získat kvalitní řešení skladování. Namísto dalších vysokých nákladů, které by vám způsobilo stěhování a pronájem větších skladových prostor váš problém s prostorem efektivně vyřeší regálové systémy.
 
Získejte snadný přístup k regálům a více místa díky kvalitním regálovým sestavám, které vám toto všechno zajistí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@regalsistem.cz.