Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Paletové regály

  Paletové regály

  Právě jsme realizovali paletové regály pro potravinářskou společnost z Prahy.

  více informací
 • Spravujte svůj archiv systematicky. Jak na to?

  Spravujte svůj archiv systematicky. Jak na to?

  Každý prosperující a správně fungující podnik by měl mít zřízen svůj vlastní archiv. Na druhé straně si však vedení administrativy a archivaci dokumentů vyžaduje odpovědný přístup a vhodných správců archivu. Ať už jsou to účetní doklady nebo záznamy produkce, archivuje se skoro všechno a časem se toho nasbírá poměrně víc.

  více informací
 • Využijte prostory skladu efektivněji

  Využijte prostory skladu efektivněji

  Ačkoli jsou sklady obvykle zřizovány ve velkých halách, po čase zvykne skladováno zboží přibývat a majielia začnou uvažovat nad tím, jak prostory skladu využít ještě efektivněji, případně si položí otázku, zda by nebylo vhodnější poohlédnout se po větších prostorách. S našimi regály to zvládnete i bez stahování.

  více informací
 • Skladujte pneumatiky prakticky a efektivně

  Skladujte pneumatiky prakticky a efektivně

  Minimálně dvakrát ročně řeší každý majitel auta otázku: kam s pneumatikami? My vám na ni odpovíme v následujících řádcích.

  více informací
 • 5 kroků k dokonalému skladu

  5 kroků k dokonalému skladu

  Každý sklad má svá specifika. Existuje však několik univerzálních pravidel, kterými lze dosáhnout co nejefektivněji a nejlepší využití potenciálu skladu. 

  více informací
 • Oslovte své zákazníky pomocí obchodních regálů!

  Oslovte své zákazníky pomocí obchodních regálů!

  Bez ohledu na to, zda patříte k majitelům obchodu s potravinami, drobným zbožím nebo elektrom, vždy platí, že váš zákazník by měl v daném zboží dobře orientovat. Jeho správným rozložením dokážete ze své prodejny vytvořit místo, kam se budou zákazníci pravidelně vracet.

  více informací
 • Patrové sklady jsou ideálním řešením pro náročné skladové podmínky

  Patrové sklady jsou ideálním řešením pro náročné skladové podmínky

  Velké množství materiálu jsou často záležitostí, která vyžaduje důsledné prostorové řešení a systémy skladování. Tuto otázku vám pomohou vyřešit i vícepodlažní regálové systémy.

  více informací
 • Praktický online návrhář regálů

  Praktický online návrhář regálů

  Potřebujete získat více prostoru ve sklepě, zpřehlednit svou garáž nebo vhodně uskladnit kancelářské potřeby nebo čisticí prostředky, či kosmetiku? Pak jistě oceníte náš online návrhář policových regálů.
   
   

  více informací
 • Moderní skladování

  Moderní skladování

  Palety uložené volně na zemi už dávno v pokrokových firmách nepatří mezi řešení skladování. Pkrok si našel své místo i v rámci logistiky, kde čím dál tím více mají své nezastupitelné místo i praktické řešení nejen prostorových, ale i časových možností.

  více informací
 • Dvoupatrová plošina

  Dvoupatrová plošina

  Právě jsme realizovali dvoupatrovou plošinu pro výrobní společnost ze Zlínského kraje na půdorysu 5,5 m x 7,1 m (cca 117 m2 skladovací plochy).

  více informací