Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Blokové skladování. Co vy na to?

  Blokové skladování. Co vy na to?

  Spádové regály označované také jako gravitační regály mají příznačný název, který dokonale vystihuje i jejich funkci. Základ spádového regálu totiž tvoří sloupy, ke kterým jsou prostřednictvím šroubových spojů připevněny plošiny, vybavené válečkovou dráhou.

  více informací
 • Konzolové regály- Pata, sloup a konzola

  Konzolové regály- Pata, sloup a konzola

  Stromkové nebo také konzolové regály nacházejí uplatnění především při skladování tyčového a deskového materiálu. Lze je využít také ke skladování objemných svitků materiálu a podobně.

  více informací
 • Jak skladovat dřevo a dřevěný materiál?

  Jak skladovat dřevo a dřevěný materiál?

  Materiál ze dřeva zahrnuje širokou škálu produktů od surového dřeva, až po různé deskové materiály, pracovní desky nebo obkladové panely a podlahy. Jako jsou tyto produkty skladovány? Co všechno je z hlediska logistiky nutné zohlednit? Právě na tyto otázky bychom měli najít odpověď v následujících řádcích.

  více informací
 • Proč by ve vašem skladu neměly chybět zrcadla?

  Proč by ve vašem skladu neměly chybět zrcadla?

  Prostor, ve kterém skladujete zboží, vyžaduje spolehlivé bezpečnostní prvky, které napomohou vašim zaměstnancům při orientaci ve výrobní hale, či průmyslových skladech. Jedním z takových prvků jsou bezpečnostní zrcadla.

  více informací
 • Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

  Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

  Patrové sklady a skladové plošiny nejsou ideálním řešením jen pro majitele skladů, logistických center, či výrobních hal, ale i pro všechny, kteří potřebují využít svůj prostor na maximum. Čím více pater daný regál má, tím více prostoru získáte.

  více informací
 • Policové regály - ideální řešení pro firmu i jednotlivce

  Policové regály - ideální řešení pro firmu i jednotlivce

  V současnosti již většina regálových systémů obsahuje prvky, které poskytují ten nejvyšší komfort. Zákazník díky tomu může svůj regálový systém vybavit celou řadou plastových, či kovových boxů, kterými získá efektivněji využijte prostoru.

  více informací
 • Konzolové stromečkové regály UNICANT

  Konzolové stromečkové regály UNICANT

  Na uskladnění deskového nebo tyčového materiálu vám skvěle poslouží Stromkové regály UNICANT. Při výrobě regálů je zohledňována požadovaná nosnost regálů, prostorové možnosti i délka skladovaného materiálu. Materiál může být do regálů ukládán pomocí manipulační techniky nebo ručně.

  více informací
 • Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Neznáte tajemství úspěchu velkých logistických center? Jak je možné, že jejich vyskladnění je tak plynulé, bez žádných komplikací a vedlejších efektů? Může za to dokonale synchronizovaný systém složený z několika aspektů, které si ukážeme i v následujícím článku.

  více informací
 • Kvalita použitého materiálu

  Kvalita použitého materiálu

  Poškození skladového zařízení patří mezi běžné jevy v logistice. Při každé skladovací konstrukci z jakéhokoliv materiálu je třeba počítat s opotřebením as poškozením, avšak není materiál jako materiál.

  více informací
 • Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

  Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

  Pro efektivní fungování distribučního centra je velmi důležité, z časového ale i ekonomického hlediska plné využití dostupného skladovacího prostoru. 

  více informací