Přejít k hlavnímu obsahu
load

Více prostoru pro váš sklad i firmu

Pokud potřebujete získat více místa ve vaší domácnosti nebo firmě a zpřehlednit daný prostor, doporučujeme vám vybrat si z naší široké nabídky regálů . Proniknutím po kvalitních a prostorných regálech, odkládacích zásuvkách nebo mezipatrech prakticky uložíte vše potřebné, a to i na menší plochu.

Jedním z řešení je i možnost využití klasických regálů, mezi které patří například konzolové regály , charakteristické pro uskladnění atypických rozměrových produktů. Vhodné jsou na uskladnění desek, fošen a ocelových plechů všech velikostí. Od klasických policových regálů se konzolové regály odlišují celkovou stavbou konstrukce, která se skládá z pevného kovového zad a výklenků, které drží uložený produkt. Nosnost a rozměry regálů je možné vyrobit a přizpůsobit na míru požadavkům klienta.

Speciální verzí regálů jsou odkládací regály na pneumatiky , které přinášejí dostatek místa v dílnách, servisech, zda v domácích garážích. Stejně jako klasické regálové verze, i tyto regály jsou ošetřeny žárovým zinkováním které přináší dlouhou životnost a odolnost. Pro dosažení dokonalé stability po uložení pneumatik je dokonce možné regálovou konstrukci ukotvit přímo do zdi. Na naší stránce máme k dispozici 2 varianty, které se liší pouze šířkou. První varianta má 1124 mm a druhý varianta 1056 mm. Regál je zhotoven z kvalitní oceli.

 


Pro bližší přehled můžete vyzkoušet náš online návrhář , nebo nás kontaktujte .