Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Konzolové stromečkové regály UNICANT

  Konzolové stromečkové regály UNICANT

  Na uskladnění deskového nebo tyčového materiálu vám skvěle poslouží Stromkové regály UNICANT. Při výrobě regálů je zohledňována požadovaná nosnost regálů, prostorové možnosti i délka skladovaného materiálu. Materiál může být do regálů ukládán pomocí manipulační techniky nebo ručně.

  více informací
 • Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Rychlé vyskladnění? Žádný problém

  Neznáte tajemství úspěchu velkých logistických center? Jak je možné, že jejich vyskladnění je tak plynulé, bez žádných komplikací a vedlejších efektů? Může za to dokonale synchronizovaný systém složený z několika aspektů, které si ukážeme i v následujícím článku.

  více informací
 • Kvalita použitého materiálu

  Kvalita použitého materiálu

  Poškození skladového zařízení patří mezi běžné jevy v logistice. Při každé skladovací konstrukci z jakéhokoliv materiálu je třeba počítat s opotřebením as poškozením, avšak není materiál jako materiál.

  více informací
 • Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

  Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

  Pro efektivní fungování distribučního centra je velmi důležité, z časového ale i ekonomického hlediska plné využití dostupného skladovacího prostoru. 

  více informací
 • Obchodní regály a zařízení prodejen

  Obchodní regály a zařízení prodejen

  Základem vybavení každé prodejny jsou obchodní regály a další zařízení na prezentaci prodávaného zboží. Proto se společnost Regalsistem sro zaměřila v rámci svých služeb i na výrobu, dodání a montáž regálových systémů a doplňků pro maloobchodní a velkoobchodní prodejny.

  více informací
 • Svět regálů a skladových systémů

  Svět regálů a skladových systémů

   

  Skladové a regálové systémy prošly v posledních desetiletích bouřlivým vývojem. Díky tomu dnes máme k dispozici stále více možností skladování materiálu a výrobků za stále výhodnější ceny. 

  více informací
 • Když jedno patro ve skladu nestačí

  Když jedno patro ve skladu nestačí

  Většina velkých skladů je vytvářena jako velké konstrukce, ve kterých je mnohdy více prostoru, než dokáží jeho uživatelé využít. Plochu samotnou lze obsadit snadno prostřednictvím regálového systému, ovšem jak vyřešit mnoho volného prostoru, který je zajištěn vysokým stropem? Odpovědí mohou být patrové sklady a plošiny.

  více informací
 • Práce s online návrhářem

  Práce s online návrhářem

  Regály se nenakupují každý den a pokud se mají vybrat opravdu dobře, tak je zapotřebí si ujasnit, o jaké regály vlastně máte zájem. Pro snadnější výběr existuje jednoduchý online návrhář, který umožňuje rychlé zobrazení libovolného regálu.

  více informací
 • Jak pečovat o regály?

  Jak pečovat o regály?

  Častokrát je právě špatná péče nebo někdy dokonce žádná příčinou rychlého opotřebení a často i ztráty funkčnosti daného systému regálů. Ignorování správné péči dané od prodejce je převážnou příčinou jejich neúčinnosti a zároveň hrozí nebezpečí zřícení a ublížení na zdraví člověka.  

  více informací
 • Plastový program - jeho využití a výhody

  Plastový program - jeho využití a výhody

  Náš plastový program se rozděluje na 3 základní skupiny:

  V dnešném článku si je podrobněji popíšeme, abyste se mohli lépe rozhodnout, která varianta je právě pro Vás ta nejideálnější.  

  více informací