Přejít k hlavnímu obsahu
load

Policové regály - ideální řešení pro firmu i jednotlivce

V současnosti již většina regálových systémů obsahuje prvky, které poskytují ten nejvyšší komfort. Zákazník díky tomu může svůj regálový systém vybavit celou řadou plastových, či kovových boxů, kterými získá efektivněji využijte prostoru.
 
Takové příslušenství má majteľovi sloužit především k větší přehlednosti také slouží k zajištění pořádku, nejen na pracovišti. Pro efektivnější využití prostor a bezpečenejšie uložení specifického zboží je vhodné použít policový regál . Policové regály by měly být vyrobeny v souladu s příslušnými normami a také podléhat záruce.
 
  Policové regály - ideální řešení pro firmu i jednotlivce
 
Problémy při skladování
 
Problémy při skladování na policového regálu se mohou vyskytnout například v případě, že je na něm skladované nepřiměřené množství skladovaného sortimentu a tím pádem nastane přetížení regálu. I z tohoto důvodu je třeba sledovat a dodržovat maximální hmotnost, kterou regál snese. Při správné péči a dodržování zásad vám však regál může posloužit velmi mnoho let.
 
Nosnost regálu závisí na mnoha faktorech. Jedním z nejhlavnějších je právě kvalita materiálu, ze kterého je regál vytvořen. Dalším předpokladem kvalitního skladování je konstrukce regálu. Regály s jednodušší konstrukcí disponují menší kvalitou, naopak regály s propracovanější konstrukcí se vyznačují větší spolehlivostí a kvalitou.
 
Kde najdou regály uplatnění?
 
Policové regály
 obecně poskytují možnost jasnějšího skladování a efektivnějšího využití prostoru, proto najdou uplatnění v téměř každé domácnosti, kanceláří, či firmě. Jejich efektivitu ve velkém oceňují i ve skladech, logistických centrech, či autoservisech.