Přejít k hlavnímu obsahu
load

Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

Patrové sklady a skladové plošiny nejsou ideálním řešením jen pro majitele skladů, logistických center, či výrobních hal, ale i pro všechny, kteří potřebují využít svůj prostor na maximum. Čím více pater daný regál má, tím více prostoru získáte.

Využití patrových skladů  a různých plošinových konstrukcí patří mezi nejefektivnější způsoby jak rozšířit prostorovou kapacitu skladů nebo výrobních či průmyslových hal, za předpokladu dostatečné výšky dané haly. Pokud je splněna podmínka nosnosti podlahy prostoru, nejsou zapotřebí žádné náročné přípravné práce. Objednatel také ocení i rychlost a profesionální přístup nejen během montáže, ale i během výroby patrové konstrukce. Mezi další výhody patří i relativně lehké upravování, zda případná demontáž patrového skladu  a v případě změny výrobních či průmyslových prostor tak mohou patrové sklady a plošinové konstrukce přemístěny na nové místo.

Patrové sklady a plošiny, univerzální komponent do každého skladu a haly

Jaké jsou konkrétní příklady využití patrových plošin?

Způsobů je několik:

  • pracovní plocha s lehkými průmyslovými a obráběcími stroji
  • prostor na překládku zboží, který umožňuje pohyb vysokozdvižných vozíků
  • pracovní plocha v logistickém centru na balení, přípravu a expedici zboží
  • klasický patrový sklad s integrovaným regálovým systémem
  • umístění šaten, dílen, výdejen nářadí, kanceláří a pod.

Patrový sklad - regály s širokým uplatněním

Patrové sklady představují komplexní, detailně promyšlené skladové řešení navržená na míru podle kritérií prostoru a klienta. Rozdělení patře, jejich počet, typ a množství regálových systémů, schodiště, mezipatra, způsob nakládání a manipulace s naskladnění výrobky a manipulační technika, na všechny tyto důležité detaily se bere ohled při navrhování patrových skladů .