Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Rizika plynoucí z nedodržování bezpečnostních zásad při skladování

  Rizika plynoucí z nedodržování bezpečnostních zásad při skladování

  Každý sklad má svá vlastní pravidla fungování, ke kterým ještě třeba přizpůsobit bezpečnost. Pak může práce v daném prostoru probíhat naplno a bez zbytečných rizik. V opačném případě podceňujete situaci a vystavujete se různým problémům.

  více informací
 • Využití ekologických prvků ve skladech

  Využití ekologických prvků ve skladech

  Ekologie hraje v současnosti důležitou roli ve všech oblastech výroby a služeb a své místo si právem získala iv logistice. Není žádná náhoda, že právě v moderních skladech najdeme různé prvky, které spojují úsporu peněz a ochranu přírody.

  více informací
 • Novinky na trhu s regály

  Novinky na trhu s regály

  Dění na trhu s regály je stále v pohybu a vývoj v jejich výrobě posouvá úroveň logistiky stále dopředu. Zákazníci tak mají možnost využívat nejlepší novinky, díky kterým mohou pracovat efektivněji a kvalitu své práce pravidelně zvyšovat.

  více informací
 • Vybíráme vhodný regál pro naše prostory

  Vybíráme vhodný regál pro naše prostory

  Každý sklad má svá specifika, které jen těžko najdeme někde jinde. I proto je třeba vybrat si správné regály, které se budou do daných prostor přesně hodit a dokáží tam splnit požadovaný účel.

  více informací
 • Plastový program nejen pro malé sklady

  Plastový program nejen pro malé sklady

  Zkušenosti se skladováním nás učí, že k této práci potřebujeme kompletní výbavu složenou z celého příslušenství. Nejsou to jen samotné regály a zboží, který tvoří základ celého skladování. Neodmyslitelnou součástí tohoto procesu jsou i různé pomůcky, jejichž úkolem je podporovat přehled a bezpečnost v prostoru.

  více informací
 • Vybíráme vhodné typy regálů které použít v prodejnách

  Vybíráme vhodné typy regálů které použít v prodejnách

  Součástí dobře vybavených prodejen s hojným sortimentem jsou i regály, které mají sloužit jako kvalitní a bezpečné prvky určené k umístění zboží. Vzhledem k tomu si při jejich výběru třeba dát záležet, ať přinesou majiteli prodejny i zákazníkům užitek a splní všechny požadavky na uskladňování.

  více informací
 • Využitie mobilných regálov v praxi

  Využitie mobilných regálov v praxi

  Moderní řešení vedoucí k zefektivnění práce ve skladu jsou vždy žádané a každý majitel skladu se potěší příchodu nových produktů na trh. To platí dvojnásob iv případě speciálních mobilních regálů, které mají za úkol usnadnit celý systém uskladňování a zároveň přispět k větší opatrnosti při práci.

  více informací
 • Regály jako stavebnicový systém

  Regály jako stavebnicový systém

  Kvalita regálů má být základem efektivního fungování každého skladu. Požadavky zákazníků na tyto produkty se neustále zvyšují a výrobci se musí přizpůsobovat jejich nárokům, přičemž jedinou možností je příchod novinek umožňujících přispívat k jednodušší práci ve skladu.

  více informací
 • 4 tipy jak si usnadnit skladování

  4 tipy jak si usnadnit skladování

  Nejčastěji řešeným problémem při skladování je často nedostatek úložného prostoru. Nemusíme hned tento problém řešit přestavbou nebo investováním do dalšího prostoru. Někdy stačí jen znát pár triků, díky nimž bude skladování mnohem jednodušší.

  více informací
 • Chcete prodávat více? Zkuste regály které Vám v tom pomohou.

  Chcete prodávat více? Zkuste regály které Vám v tom pomohou.

  I vy patříte mezi začínající obchodníky, kteří hledají alternativní způsob, jak zvýšit prodej a zájem zákazníků? Zamyslet byste se měli nad tím, jak a kde, máte váš zboží uloženo. Právě na tom závisí i patřičný zájem zákazníků, jejichž vaše produkty mohou oslovit.

  více informací