Přejít k hlavnímu obsahu
load

Novinky na trhu s regály

Dění na trhu s regály je stále v pohybu a vývoj v jejich výrobě posouvá úroveň logistiky stále dopředu. Zákazníci tak mají možnost využívat nejlepší novinky, díky kterým mohou pracovat efektivněji a kvalitu své práce pravidelně zvyšovat.
 
Pokud vlastníte nějaký nemovitý prostor, ve kterém máte uloženy regály, novinky přicházející na trh věnovaný této oblasti Vás budou jistě zajímat. Proto Vám přinášíme krátký přehled toho nejzajímavějšího, co v posledních měsících zavítalo do prodejen s regály a pomocným příslušenstvím.
 
Rychle smontovatelné policové regály
 
Speciální typ policových regálů Super 123  nabízí možnost rychlé svépomocné montáže. Regály jsou ceněno zejména kvůli jednoduchosti, díky které se nemusíte spoléhat na nějakého profíka a všechno zvládnete sami. Po objednávce Vám jejich přivezou na místo v plné výbavě a pak si je pomocí přiloženého návodu můžete hned smontovat.

 

Novinky na trhu s regály

 

Prosazují se mobilní regály

Mobilita ve skladech byla ceněna vždy av současnosti se požadavky na pohyblivé mobilní regály zvyšují. Jejich podstata spočívá v připevnění regálů na kolečka, které se pohybují po kolejnicích. Výrobci však reagují na nároky klientely pohotově a neustále přicházejí s dalšími inovativními mobilními řešeními.

Novinky na trhu s regály

 

Na trhu jsou odolnější obaly

Nečistotám a prachu se v každém skladu daří docela dobře, proto je vhodné používat správné typy obalů. Díky nim si ochráníte zboží před znehodnocením a zachováte jej v bezvadném stavu. Obaly prodávané v současnosti dokážou ještě lépe odolávat mechanickému poškození a vlhkosti.

Přišli i kvalitnější zrcadla

Mezi novinkami najdeme i bezpečnostní prvky, z nichž se nejvíce daří zrcátkům. Ty slouží k lepší orientaci zejména ve skladech, kde jezdí vozíky. Ani zrcadlo však nedokáže zázraky, pokud není kvalitní, proto se do prodeje dostaly modely odolné vůči rosení nebo námraze. S těmi je viditelnost na vysoké úrovni i během nepříznivých podmínek.

 

Novinky na trhu s regály