Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Paletové regály a cenová optimalizace.

  Paletové regály a cenová optimalizace.

  Každý zákazník, který se rozhodne si pořídit paletové regály chce, aby daný regál splňoval určitou nosnost, rozměry a také, aby mu jako zákazníkovi byla poskytnuta co nejlepší cena. Jak by měl vypadat ideální regál? Umění dodavatele a projektanta tkví především v optimalizací požadavků zákazníka s tím aby cena regálu zůstala co nejnižší.

  více informací
 • Krádež ve vašem skladu je často vinou vašich zaměstnanců.

  Krádež ve vašem skladu je často vinou vašich zaměstnanců.

  Možnost rychle a pohodlně si vydělat na majetku někoho jiného je lákavá. Pokud na pracoviště přijímáte nového pracovníka, máte opravdu malou šanci odhadnout, zda se jedná o opravdu poctivého člověka, který odolá možnosti zbohatnout na vašem majetku. Jak se ale před takovou nepříjemnou situací chránit? Především kombinací bezpečnostní techniky a kvalifikovanou bezpečnostní službou.

  více informací
 • Jak zvýšit dynamiku vašeho skladu?

  Jak zvýšit dynamiku vašeho skladu?

  Slyšeli jste už někdy o spádovém regálu? Právě tento regál dokáže ve vašem skladu hotové zázraky a to doslova. Pomůže vám zrychlit materiálový tok ve výrobě, zvýšit flexibilitu práce a rovněž snížit zásoby. To jsou jen některé z mnoha pozitivních faktorů, které nám tyto regály dokáží nabídnout.

  více informací
 • Hlavní pozitiva spádových regálů

  Hlavní pozitiva spádových regálů

  Možná jste o spádových regálech už něco slyšeli a možná ne. Každopádně o vyhlášených pozitivech které tyto netradiční regály nabízejí byste měli rozhodně vědět. Pokud chcete zvýšit flexibilitu práce ve vašem skladu a především dynamiku práce ve skladu, známe alternativu, která by vám mohla velmi napomoci a která má se spádovými regály každopádně souvislost.

  více informací
 • Univerzální policové regály. Tyto parametry je třeba si všímat!

  Univerzální policové regály. Tyto parametry je třeba si všímat!

  Policové regály patří ke standardnímu vybavení skoro všech skladů, ať se jedná o sklad jakéhokoliv zaměření. Policové regály jsou také oblíbené iv různých druzích prodejen nebo obchodech s náhradními díly nebo autoservisech. Tyto regály nabízejí něco víc, než jiné a je jí vysoká flexibilita, díky čemuž se tyto regály dokáží přizpůsobit jakékoli požadavku klienta, bez ohledu na náročnost jeho preferencí.

  více informací
 • Police regálu jsou základním stavebním kamenem kvalitního skladu.

  Police regálu jsou základním stavebním kamenem kvalitního skladu.

  Police regálů jsou dá se říci podstatně důležitou částí. Práce na polích je umístěn skladovaný materiál nebo zboží. Rozhodli jsme se proto v následujícím článku zaměřit právě na tento maximálně podstatný konstrukční prvok- police regálů.

  více informací
 • Hlasové technologie ve skladu

  Hlasové technologie ve skladu

  Nove technologie se neustále vyvíjejí, ať už je to v rámci výroby, plánování, kontroly, tato novinka se objevila iv skladování a jsou s ní spokojeny několik sklady, které na ni nedají dopustit. Většina zahraničních firem se rozhodla, že investuje právě do rozhlasového vysílání přímo na skladě. Proč?

  více informací
 • Růst obchodu a výroby? Jak a kde umístit logistické centrum?

  Růst obchodu a výroby? Jak a kde umístit logistické centrum?

  Růst obchodu nebo vstup na nové trhy nutí stále více podnikatelů uvažovat o tom, zda postavit distribuční centrum a pokud ano, tak na jakém místě. Při této úvaze, bychom měli brát ohled až na několik faktorů, které by naši volbu o umístění a také velikosti distribučního centra spolu s dispozičním řešením regálů  mohly ovlivnit.

  více informací
 • Každý podnik musí zohledňovat jiné aspekty v rámci distribuce

  Každý podnik musí zohledňovat jiné aspekty v rámci distribuce

  Každý podnik je jiný a každý podnik musí zohledňovat cosi jiného při samotné volbě distribuce a distribučního centra. Je rozdíl mezi maloobchodním podnikem, podnikům na nadnárodní bázi a také rozdíl mezi podniky, které pouze skladují a pozornost zaměřují výhradně na regálové systémy jako podniky, na rozdíl od podniků, které vyrábějí.

  více informací
 • Skladování neustále roste, jak řeší problémy se skladováním velkoobchodní řetězce?

  Skladování neustále roste, jak řeší problémy se skladováním velkoobchodní řetězce?

  Stále více velkoobchodních řetězců stojí před otázkou, jak řešit neefektivní skladování nebo jako více stíhat? Problém většinou vázne v skladování, konkrétně ve špatné volbě nebo nesprávném uspořádání regálů a regálových sestav.

  více informací