Přejít k hlavnímu obsahu
load

Blog


 • Alfa a omega dnešních firem. Bez regálů se prostě nedá fungovat!

  Alfa a omega dnešních firem. Bez regálů se prostě nedá fungovat!

  Jak je již všeobecně známo, každá firma má při cestě za úspěchem několik pravidel a zásad, bez kterých se neobejde. Jednou z věcí, bez kterých nebude existovat ani jeden správně fungující podnik je i regálová sestava, resp. regály, kde se skladuje veškeré zboží nebo materiál.

  více informací
 • Zefektivněte vaše skladování a zvyšte si zisk

  Zefektivněte vaše skladování a zvyšte si zisk

  Často se stále více setkáváme s případy, že firmy které se na začátku zdály být výjimečné a ziskové, jsou po delší době v úpadku a ztrácejí pevnou zem pod nohama. Důvodů může být více. Ať už se jedná o selhání kvality výroby, nedostatečných aktivech a naopak převyšujících pasivech firmy, zapomíná se i na to nejdůležitější a to efektivitu práce.

  více informací
 • Jak poznáte opravdu kvalitní regály?

  Jak poznáte opravdu kvalitní regály?

  Při zakládání skladu, rozšiřování toho nynějšího nebo jeho rekonstrukci stojíme často krát před otázkou, které regály a regálové sestavy jsou ty nejvhodnější. Neexistuje přesně předepsaná značka, pravidlo nebo typ regálu, který byste si měli vybrat. Řídit byste se však měli především poznávacími znaky, které poznáte již na první pohled.

  více informací
 • Vytvořte si maximálně bezpečný sklad.

  Vytvořte si maximálně bezpečný sklad.

  Bezpečí je nejdůležitější, ať už je to bezpečnost doma nebo práci. Vytvořit adekvátní prostředí sobě a ostatním je to nejlepší, co můžeme udělat. Mnoho firem staví vše na svůj zisk a na vynaložené prostředky z hlediska bezpečnosti jaksi zapomíná. Právě bezpečnost je to, co by mělo být v každém podniku na prvním místě.

  více informací
 • Dobrá orientace na pracovišti a její vliv na výkon lidí

  Dobrá orientace na pracovišti a její vliv na výkon lidí

  Určitě znáte iz vlastních zkušeností to, že na náš výkon v práci ovlivňuje několik faktorů. Ať už je to motivace nebo vhodné pracovní podmínky, nejdůležitější je, abychom práci zvládli co nejpohodlnější.

  více informací
 • Těžký materiál a jiné příslušenství? Jedině s paletovými regály!

  Těžký materiál a jiné příslušenství? Jedině s paletovými regály!

  Pokud chcete skladovat, je důležité čistit si o daném tématu více. Špatné a neuvážené skladování totiž může vést k několika negativním stránkám. Jednou z nich je například rychlejší opotřebení skladovaného materiálu nebo zboží, snížení kvality nebo přetížení regálů a jejich postupná nefunkčnost.

  více informací
 • Je čas přezout pneumatiky. Kde je ale uskladnit?

  Je čas přezout pneumatiky. Kde je ale uskladnit?

  Blíží se zima, chladné dny a také období nepříznivých podmínek na cestách. Jako v každém ročním období i nyní je nutné, vyměnit pár zažitých věci v každodenním životě. Tak jako v létě přezouváte vůz do letních pneumatik, i nyní je nutné přezout ho do těch zimních.

  více informací
 • Regály, bez kterých se neobejde žádný prosperující podnik

  Regály, bez kterých se neobejde žádný prosperující podnik

  Jsou věci, bez kterých se neobejde žádný podnik. V první řadě jsou to prostory, tou další věcí je vybavení v nich. Jako každý podnik, zajisté i ten váš potřebuje místo, kde budete něco skladovat. Ať už to je sklad materiálu, produktů, archivní sklad nebo sklad jiného charakteru, součástí každého by měly být kvalitní regálové sestavy.

  více informací
 • Regály, díky kterým uskladnit i netypický materiál

  Regály, díky kterým uskladnit i netypický materiál

  Regály a regálové sestavy nám skladování podstatně usnadňují. Díky tomu, že každý typ regálů je určen speciálně pro jistý typ použití si dnes můžete vybírat ze široké škály regálů, podle toho, k jakému účelu je chcete použít.

  více informací
 • Nevíte kam s doplňkovým sortimentů? Tento způsob skladování vás dostane!

  Nevíte kam s doplňkovým sortimentů? Tento způsob skladování vás dostane!

  Zda zde se jedná o velkou firmu, sklad, obchod nebo obyčejnou domácí garáž, pořádek je vždy důležitý. Pouze pokud máme ve věcech přehled, umíme se dobře orientovat a vyhneme se tak zbytečným ztrátám času při hledání věcí, které bychom mohli mít za normálních okolností vždy na očích. Pořádek vytváří systém a ten vytváří vyšší efektivitu a více času. Tak proč si ho nedopřát?

  více informací