Přejít k hlavnímu obsahu
load

Zefektivněte vaše skladování a zvyšte si zisk

Často se stále více setkáváme s případy, že firmy které se na začátku zdály být výjimečné a ziskové, jsou po delší době v úpadku a ztrácejí pevnou zem pod nohama. Důvodů může být více. Ať už se jedná o selhání kvality výroby, nedostatečných aktivech a naopak převyšujících pasivech firmy, zapomíná se i na to nejdůležitější a to efektivitu práce.

Efektivita práce se odvíjí zejména od toho, jak motivovaní jsou lidé kteří pracují a rovněž na podmínkách které jim vytváříme. Ty začínají především ve skladu, místě kde se to všechno děje. Jak zefektivnit skladování, které vede k ziskovosti? Především správným načasováním a potřebnými prvky.

To nejdůležitější

Hlavním stavebním kamenem efektivního skladu by měly být kvalitní a hlavně pevně stavěné regálové sestavy. Ty musí být vybírány s precizností. Investice do kvalitních regálů by měla být pro každou firmu klíčovou, už jen z důvodu že se jedná o prvek který by měl sloužit i několik let a bez nich bychom nemohli skladovat.

Zefektivněte vaše skladování a zvyšte si zisk

Kvalitní regály a regálové sestavy najdete na naší stránce, spolu s dalším příslušenstvím, které budete potřebovat. Najdete zde různé druhy regálů určené pro odlišné druhy skladování a zboží.

Zefektivněte vaše skladování a zvyšte si zisk

Pro lepší koordinaci je důležité také dispoziční řešení skladu a regálů. Minimalizujte nevyužité místa ve skladu a zkuste je využít např. pro umístění další dobré alternativní nazývané i plastový program , který poslouží jako doplňkové skladování. Možností je více. Stačí si jen vytvořit systém, který bude jednoduchý pro nás a zaměstnance, co práci a pohyb ve skladu rozhodně zefektivní.

Regály jsou to, bez čeho by to asi nešlo. Zkusme jejich proto brát jako něco důležité a neberme je jen jako doplněk skladu. Od jejich funkčnosti a rovněž umístění totiž závisí i zisk podniku.