Přejít k hlavnímu obsahu
load

Vybíráme vhodný regál pro naše prostory

 

Každý sklad má svá specifika, které jen těžko najdeme někde jinde. I proto je třeba vybrat si správné regály, které se budou do daných prostor přesně hodit a dokáží tam splnit požadovaný účel.

Pokud se chcete dopracovat k efektivnímu a bezpečnému skladování, které přináší Vašemu obchodování zisk a zároveň potěšení pracovat, pak byste měli dbát o výběr správných regálů . Právě na tomto výběru stojí minimálně polovina úspěšného zvládání celého procesu skladování..

Vybíráme vhodný regál pro naše prostoryVybíráme vhodný regál pro naše prostoryVybíráme vhodný regál pro naše prostory

Vyberte si některý z vhodných regálových systémů:

Policové regály  mají super kvalitu a zvládnou i větší zátěže. Nejčastěji se objednávají jako speciální poskládané sestavy, které mají sloužit pro konkrétní účel. Skladuje se na nich různé zboží od nářadí až po pneumatiky.

Paletové regály  jsou vhodné do větších skladů, kde se pohybují i vozíky. Jejich nosnost je vysoká a proto se z nich vytvářejí i různé mezipatra, na které se mohou naskládat tuny materiálu.

Konzolové regály  jsou tím nejlepším pomocníkem pro uskladňování různých pomůcek v netypických tvarech. Nejčastěji se využívají na materiál v tyčového a plošném tvaru, z čehož vyplývá, že se vyrábějí na míru.

Mobilní sestavy  si rychle získaly popularitu, protože pomocí kolejniček umožňují regálem pohyb po skladě. Tak se zvýší celkový komfort při prací a zjednoduší transport. Plusem tohoto speciálního systému je, že se komponuje na konzolové, policové i paletové regály, takže ho může využít každý.

Plastový program  sestává z několika doplňků vhodných pro každý sklad. Jedná se o různé zásuvky, přepravky nebo skříňky, které se mohou využívat na menší zátěže bez rozdílu typu uskladněného zboží.

Pokud je efektivní skladování Vašim prvořadým cílem, do jeho plnění se můžete pustit hned. Začněte například koupí správného druhu regálů, které Vám usnadní práci a podpoří celý logistický proces při provádění dané činnosti.