Přejít k hlavnímu obsahu
load

Proč by ve vašem skladu neměly chybět zrcadla?

Prostor, ve kterém skladujete zboží, vyžaduje spolehlivé bezpečnostní prvky, které napomohou vašim zaměstnancům při orientaci ve výrobní hale, či průmyslových skladech. Jedním z takových prvků jsou bezpečnostní zrcadla.

Během pohybu zaměstnanců po prostorách chůzí nebo vysokozdvižným vozíkem mohou nastat problémy s orientací. Neprůhledné prostory, skryté uličky, vysoké regály, na všech těchto místech je třeba zajistit maximální viditelnost a bezpečnost.

Dopravní zrcadla

Dopravní zrcadlo se skládá ze tří částí:

- základová deska

- zrcadlová plocha

- souprava na upevnění

Své využití nacházejí především v rámci zlepšení viditelnosti a rozhledu na silnicích a chodbách ve skladech, logistických centrech i výrobních a průmyslových skladech. Stále využívané jsou i na křižovatkách a cestách, při kterých je třeba zlepšit výhled na silnici.

Jelikož i používání zrcadel má svá úskalí, jakými jsou například zamlžování, zda orosení, je třeba sáhnout po kvalitním řešení. Obzvláště vhodné jsou zrcadla, které disponují vybavením proti námraze a orosení. Efekt zrcadel je tím pádem zaručen bez ohledu na teplotu nebo vhlkosti prostoru, ve kterém je zrcadlo umístěno.

Zrcadlo jako bezpečnostní prvek v práci je výhodný v tom, že je možné ho umístit téměř kdekoliv, na cestě, chodbě, či při výjezdech z dvorů a areálu. Zrcadla prostory nezkreslují a jsou jednoduché na instalaci.