Přejít k hlavnímu obsahu
load

Mezipatro je efektivním řešením nedostatku prostoru ve skladu

Mezipatra napomáhají lépe využít výšku prostoru výrobní haly nebo skladu, což vytváří firmám prostor vhodný na dodatečné výrobní, skladovací nebo kancelářské plochy. Pokud máte dostatečně vysokou halu, dobře navržené mezipodlaží  dokáže zdvojnásobit či dokonce ztrojnásobit využitelnou plochu.

Mezi hlavní benefity mezipatře patří:

  • možnost rychlého zmotovania nebo rozebrání (s možností opětovného použití)
  • vysoká variabilita konstrukcí (schodiště, plošiny se zábradlím ...), které vždy navrhujeme na míru
  • jednoduchá kombinovatelnost s již existujícími konstrukcemi (např. s patrovými sklady)
  • efektivní poměr finančních nákladů a užitku ze získané využitelné plochy z mezipatře
  • prostory získané meziposchodím splňují všechny bezpečnostní normy
  • vysoká variabilita mezipatra , na které je možné umístit například další regály, pracovní stoly, obráběcí stroje, zda vytvořit šatny pro zaměstnance apod.

 Mezipatra vyžadují v první řadě dostatečnou výšku haly, ale jinak jsou konstrukčně a technologicky poměrně nenáročné. Na rozdíl od betonových nebo zděných konstrukcí vyvíjejí mezipatra na základové podloží poměrně nízký tlak. Díky tomu si nevyžadují před montáží úpravy podloží.

Mezipatra jsou samonosné, což znamená, že nepřenášejí zatížení do nosné konstrukce (pilířů) budovy, ale pouze do podlahy samotné.
Využijte možnost vytvořit mezipatro a získejte ve vaší firmě více prostoru.
  
A jak na to?

1. Nezávazně nás kontaktujte  - my se na váš sklad přijdeme podívat a na místě posoudíme a zhodnotíme možnosti montáže mezipatra s ohledem na podloží a výšku prostor.
2. Pečlivě si vyslechneme vaše požadavky ohledně využití a rozměrů prostoru a nosnosti mezipatra.
3. Vypracujeme několik návrhů realizace, které vám odprezentujeme společném setkání.
4. Zapracujeme vaše případné připomínky do hotového projektu.
5. Po schválení projektu vyrobíme příslušné prvky mezipatře, dovezeme je na místo montáže, v případě potřeby provedeme úpravy podloží a celý systém mezipatře nainstalujeme.
6. Finální montáží naše služby nekončí, kdykoliv se na nás můžete obrátit s požadavky na rozšíření, zvětšení, či jiné úpravy prostor.
7. mezipatře jsou při dodržení stanoveného způsobu využití a bezpečnostních předpisů v podstatě bezúdržbové, ale přesto jsme připraveni zajistit pro vás i revizní a servisní práce.
 
Pro více informací a nezávaznou konzultaci nás kontaktujte.