Přejít k hlavnímu obsahu
load

Přepravky a zásuvky nejsou jen na šrouby

Přepravky a zásuvky nejsou jen na šrouby

Dílenský nábytek na míru včetně přepravek a zásuvek z naší nabídky není určen jen pro velké firmy, dílny, autoservisy a logistická centra. Své využití najde nejen v malých obchodních provozech, kancelářích, ale i v domácnostech.

Které produkty vám mohou pomoci s reorganizací těchto prostor?

Regály a regálové komponenty

Praktické regály jsou skvělým doplňkem do každého sklepa nebo garáže. Je úplně jedno, jestli do nich umístíte nářadí, náhradní pneumatiky nebo kompoty. Poskytnou vám dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci.

Své široké využití najdou i v kancelářích, a to jako náhrada za police a skříně.

Jejich výhodou je, že mají větší nosnost a bez problémů udrží celé haldy papírů, faktur a účetnictví. Navíc se také snadno montují a demontují, což oceníte zejména při stěhování se do nových prostor.

Nemusíte se ale stydět umístit je i do obývacího pokoje. Industriální styl domácností je stále na vzestupu a pěkný ocelový regál vám poslouží i jako obýváková stěna.

Neváhejte si prohlédnout celou naši nabídku produktů pro domácnosti a kanceláře.

Regál si můžete samozřejmě také sami navrhnout prostřednictvím naší interaktivní aplikace. Velmi jednoduše tak získáte přehled o budoucím vzhledu a rozměrech vámi navrženého regálu.

Čím regály naplnit?

Přepravky a zásuvky nejsou jen na šrouby

Pokud nechcete mít v regálech jen volně pohozené věci nebo suvenýry z dovolené a chcete je využít i na reálné skladování, potřebujete i malé organizéry.

Pro tento účel nejlépe poslouží malé zásuvky a přepravky, které důvěrně znáte z dílen jako „misky na šrouby". Jejich cena v našem e-shopu začíná již od 11 korun, a proto nejde o žádnou velkou investici.

Je jen na vaší představivosti, jak je dokážete barevně sladit se zbytkem bytu a co přesně do nich uložíte. Tak či onak si je oblíbíte nejen v obývacím pokoji, ve sklepě a garáži, ale i v kanceláři.

Pokud máte více otázek o naší nabídce produktů, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Zjistěte víc o našich přepravkách