Přejít k hlavnímu obsahu
load

Výhody plastového programu

V naší nabídce najdete kromě regálových systémů a sestav i plastový program. Jaké je jeho využití a k čemu slouží jeho jednotlivé kompontenty se dozvíte v následujícím článku.

Plastový program rozšiřuje sortiment Regalsistem příslušenství o zkosené přepravkyzásuvkyvýklopné zásuvky. Charakteristickými vlastnostmi těchto produktů jsou vysoká odolnost vůči tepelnému, chemickému a mechanickému poškození, ergonomicky dokonalé promyšlené řešení a moderní design. Naše plastové produkty jsou vhodné i jako doplňkové vybavení skladových a provozních prostor.

Zkosené přepravky BULL

Přestože mají přepravky Bull pevné provedení, překvapí vás svou lehkostí a praktickým designem. Přepravky disponují držákem na etikety, díky čemuž je lze přehledně označit a rozdělit. Přepravky  jsou odolné nejen vůči nárazům, ale i výkyvům teplot, kyselinám, olejům a rozpouštědlům. Lze je ukládat jednotlivě na sebe, nebo jejich uchytit na panely, přičemž vám takto uspořádané přepravky umožní mít v jednotlivých výrobcích nebo komponentách přehled.

Výhody plastového programu

Zásuvky PUMA

Zásuvky jsou vhodné pro drobnější materiál a můžete je mít volně uložené na poličkách, zda regálech nebo je namontovat na zeď, čímž získáte efektivnější využití prostoru. Tyto zásuvky disponují i ​​zabudovaným držákem na etikety, díky čemuž je možné je přehledně roztřídit a označit. Takové zásuvky vhodně poslouží i při prodeji menšího materiálu, jako např. různé šrouby, či lanka.

Výhody plastového programu

Výklopné zásuvky FOX

Výklopné zásuvky jsou ukládány v boxech a také jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, což zaručuje jejich dlouhou životnost a využitelnost. Zásuvky je možné upevnit ať už na stěnu nebo do ocelových rámů. Jednotlivé boxy jsou složeny ze zásuvek, které je možné nejen vyklopit, ale i vybrat. Stejně jako zásuvky PUMA i výklopné zásuvky FOX vám skvěle poslouží pro skladování a zpřehlednění menších, drobnějších materiálů.

Výhody plastového programu

Mezi výhody našich plastových komponentů patří i možnost výběru barvy, díky čemuž je možné plastový program sladit s firemními barvami, nebo je třeba sladit s vybavením a barvami vaší garáže.