Přejít k hlavnímu obsahu
load

Získejte větší přehled ve vaší garáži

V nabídce Regalsistem se setkáte s různými regálovými sestavami a řešeními. Kromě distribučních a logistických center, či velkých průmyslových hal a skladů ňují naše regály uplatnění iv domácnostech jednotlivců. Zvláštní kategorii představují garáže, v nichž vám přehlednost, snadnou dostupnost a efektivní využití prostoru zaručí naše regály a příslušenství.
 
Policové regály Super 123
 
Z jednotlivých stavebních modulů policových regálů Super 123  je možné vytvořit si regály v závislosti na vašich požadavků a také v závislosti na velikosti vaší garáže. Díky jejich vysoké nosnosti vám tyto regály vhodně poslouží například ke skladování větších nářadí a pomůcek. Regály kromě vysoké nosnosti disponují i ​​vlastnostmi jako stabilita, odolnost a dlouhá životnost. Tyto vlastnosti zaručuje materiál, ze kterého jsou vyrobeny, jedná se o materiál pozinkovaný metodou Sendzimir, což zaručuje jejich trvale pěkný vzhled a vysokou odolnost proti oděru a poškození. 
 
Získejte větší přehled ve vaší garáži

Regály na pneumatiky Pneu 123

Své nezastupitelné místo v garáži mají i pneumatiky. V současnosti již mnohé domácnosti nemají jen jedno, ale více aut, či motorku nebo čtyřkolku, a proto padne vhod každému domácímu mistrovi, pokud najde vhodný způsob skladování pneumatik. Všechny konstrukční prvky regálů na pneumatiky  jsou zhotoveny z certifikovaných ocelí vysoké kvality. Ke základnímu sloupci je možné si dokoupit i přídavné sloupce, v závislosti na vašich potřeb a množství skladovaných pneumatik.  
 
Získejte větší přehled ve vaší garáži

Zkosené přepravky BULL

Zkosené přepravky  je možné využít individuálně, nebo jako komponenty do regálů. Vhodně vám poslouží pro skladování zahradních nůžek, kladiv, či šroubováků. Přepravky jsou pevné, ale lehké, disponují i ​​zabudovaným držákem etiket. Jejich odolnost je v rozmezí až od - 40 ° C do + 80 ° C. Při zařizování garáže máte možnost vybrat si z pěti barevných variant: červená, šedá, žlutá, modrá nebo šedá a v rozměrech od 54x105x88 mm až po 300x442x700 mm.
 
Získejte větší přehled ve vaší garáži

Skříně se zásuvkami FOX

Na skladování drobnějšího materiálu doporučujeme použít zásuvkové skříně . Šrouby nebo matice v nich budete mít přehledně uspořádané a pro ještě větší přehlednost je možné každou jednotlivou skříňku zvlášť označit.
 
 Získejte větší přehled ve vaší garáži
 
Pojízdné vozíky BULL
 
Zvláštní kategorií v našem příslušenství jsou pojízdné vozíky . Tyto vozíky jsou vybaveny desítkami zkosených přepravek, ve kterých můžete mít uskladněny cokoliv. Jejich předností je to, že jsou upevněny na čtyřech kolečkách, díky čemuž si budete moci vozík přisunout nebo přesunout kamkoli budete potřebovat.
 
Získejte větší přehled ve vaší garáži