Přejít k hlavnímu obsahu
load

Využitie mobilných regálov v praxi

 

Moderní řešení vedoucí k zefektivnění práce ve skladu jsou vždy žádané a každý majitel skladu se potěší příchodu nových produktů na trh. To platí dvojnásob iv případě speciálních mobilních regálů, které mají za úkol usnadnit celý systém uskladňování a zároveň přispět k větší opatrnosti při práci.

Mobilní regály se dají stále považovat za jednu z nejaktuálnějších novinek, která si rychle získala vysokou popularitu. Způsobené to je zejména vysokou kvalitativní úrovní a dobrou flexibilitou, díky níž se mohou tyto regálové systémyvyužívať v jakémkoli skladu, takže s jejich univerzálním použitím nebude žádný problém.

Zjednodušení práce

Hlavním úkolem mobilních regálových systémů je celkové zefektivnění uskladňování, což často vyžaduje nějaké inovativní prvky. Tyto regály jsou sestaveny tak, abyste je mohli přemisťovat, což je umožněno prostřednictvím namontovaných koleček, které se pohybují po kolejničkách rozmístěných po celém skladu.

Využitie mobilných regálov v praxi

 

Více prostoru ve skladu

Pokud jste hledali vhodné řešení na úsporu prostoru ve skladu, právě díky mobilním regálem na to máte ideální možnost. Úspora může dosáhnout i 50%, čímž dokážete nejen šetřit místo, ale stejně zvýšit celkovou kapacitu skladu. Pomůžete si i zcela jednoduchou manipulací, kterou podpoří sortiment doplňkového příslušenství určený k větší efektivitě při využívání regálů.

V prodeji jsou 3 typy mobilních regálů

- Mobilní paletové

- Mobilní policové

- Mobilní konzolové

Využití mobilních regálů splňuje vysoká očekávání zákazníků na tento typ produktu a počet nových pozitivních ohlasů neustále stoupá. Vzhledem k tomu doporučujeme i Vám zkusit speciální regálový systém, který se hodí do každého skladu a pomůže zefektivnit uskladňování jakéhokoliv zboží.