Přejít k hlavnímu obsahu
load

Vybíráme vhodné typy regálů které použít v prodejnách

Součástí dobře vybavených prodejen s hojným sortimentem jsou i regály, které mají sloužit jako kvalitní a bezpečné prvky určené k umístění zboží. Vzhledem k tomu si při jejich výběru třeba dát záležet, ať přinesou majiteli prodejny i zákazníkům užitek a splní všechny požadavky na uskladňování.

V prodeji se nachází několik regálových systémů, které jsou vhodné pro účely umístění prodávaného zboží v jednotlivých obchodech. Nicméně konkrétní výběr by měl záviset na charakteru prostoru, jeho velikosti, dispozičního řešení a od přesného druhu prodávaného sortimentu.

Policové regály spojují design s kvalitou

Mnoho majitelů prodejen si pochvaluje policové regály, které kromě dobré odolnosti a vysoké nosnosti dokáží potěšit hlavně designem. Ten nabízí dobrou možnost jak oživit interiér provozu a uskladnit jednotlivý sortiment na speciálních regálových sestavách.

Vybíráme vhodné typy regálů které použít v prodejnáchVybíráme vhodné typy regálů které použít v prodejnách

Konzolové regály se hodí do specializovaných prodejen

Stejně žádané jsou i konzolové regály , které vyhledávají zejména majitelé větších provozů s požadavkem na uskladnění různého materiálu ve tvaru tyčí. Jejich popularita se spojuje s jednoduchou manipulací a vysokou bezpečnostní úrovní, bez které nemůže dobrá prodejna fungovat.

 

Vybíráme vhodné typy regálů které použít v prodejnách

 

Možností je i vlastní návrh

Některé prodejny vyžadují speciální požadavky na regálové sestavy, takže využití online návrháře  je účelovým pomocníkem při výběru. Pomáhá při navržení regálů na míru, čímž se splní individuální požadavky objednatele. Tímto způsobem se následně může zařídit prodejna podle vkusu a přesných potřeb jejího vybavení.

Nezapomínejme, že regály nemají splňovat pouze praktickou roli a význam pro zefektivnění prodeje má i jejich design. Proto je rozumné vybírat vhodné typy regálů, které dokáží nabídnout více než jen užitek a díky stylovému zbarvení a tvaru přinesou prodejně i trochu krásy.