Přejít k hlavnímu obsahu
load

V jakých situacích ocení vaše firma mobilní sklad?

Mobilní sklady jsou vlastně kontejnery různých velikostí.  K dispozic je několik druhů, podle způsobu využití a skladovaného zboží, a jsou fantastickým dočasným řešením v mnoha situacích. U nás v REGALSISTEM vám do nich navíc dokážeme vyrobit regály přesně na míru.

 

V jakých situacích ocení vaše firma mobilní sklad?

 

Uskladnění sezónního zboží

Jestli má vaše firma jednou ročně „nával" v podobě nákupu a prodeje velkého množství zboží a jinak jsou sklady téměř prázdné, je zbytečné investovat do koupě, pronájmu nebo stavby dalšího skladu. Pokud víte, že zboží půjde rychle na odbyt a potřebujete ho uskladnit jen na pár dní, zkuste mobilní sklad. V REGALSISTEM máme s instalací regálů do takových prostor zkušenosti. Díky lehké a rychlé montáži/demontáži není problém je přizpůsobit potřebám konkrétního druhu zboží.

Je potřeba myslet na druh zboží, které budete skladovat. Kontejnery totiž nejsou vyhřívané a může v nich kondenzovat vlhkost z ovzduší. Proto je potřeba při tomto druhu skladování zohlednit i venkovní podmínky.

 

Řešení pro malé e-shopy

Každý nějak začínal a malí podnikatelé a e-shopy mohou mít problémy s uskladněním zboží. Je ho příliš mnoho na to, aby ho měli v pokoji, ale zase málo na to, aby si pronajali celý sklad. Nemluvě o tom, že nájem by mohl být likvidační. Mobilní sklad je v tomto případě skvělé řešení a jediné, co potřebujeme, je kousek místa. Je možné ho umístit například u sebe na zahradě nebo u známého, který má firmu a obětuje pro vás část pozemku. My vám dodáme policové regály na míru a o vaše podnikání je skvěle postaráno.

 

Stěhování firmy

Využití kontejnerů jako mobilního skladu má výhody i v případě, že se vaše firma stěhuje do většího prostoru a hrozí narušení chodu firmy. V mobilích skladových kontejnerech můžete zboží systematicky uložit a skladovat ho tam, dokud ho nepřesunete na nové místo. Objednávky tak bude možné jednoduše zpracovat i během stěhování a mobilní sklady pak mohou posloužit například při rozšiřování sortimentu.

V případě, že máte ve svém mobilním skladu regály od nás, můžete je jednoduše odmontovat a přestavět do nových prostor v jiném rozložení. Jelikož jsme na trhu už 22 let, nemusíte se bát o náhradní díly. Dostanete je kdykoli přes náš e-shop.

 

Levné a rychlé rozšiřování sortimentu

Růst firmy je vždy ošemetná záležitost. Potřebujete nakoupit více zboží a investovat do něj peníze, ale zároveň je potřeba najít místo na jeho uskladnění, do kterého je také potřeba investovat peníze, které mohly posloužit pro nákup zboží. Právě v takovéto situaci se skvěle hodí mobilní sklad. Stojí méně než normální sklad a časem ho můžete zase jednoduše prodat.

 

Případ z praxe

Jak bylo zmíněno výše, v REGALSISTEM máme s instalací regálových systémů do mobilních skladů bohaté zkušenosti. Často nás využívají i pneuservisy. Díky našemu systému regálů na pneumatiky je skladování a organizace pneumatik hračkou.

Pokud hledáte podobné řešení vašich starostí, kontaktujte nás . Nejenže vám vyskládáme regálový systém na míru, ale poradíme i s výběrem nejvhodnějšího systému.

 


Vyberte si kvalitní mobilní regály