Přejít k hlavnímu obsahu
load

Úspěšných 25 let firmy REGALSISTEM

REGALSISTEM smeruje na vrchol

Největším úspěchem v životě firmy není podle nás rychlý růst a rychlé zbohatnutí, ale postupné nabírání zkušeností a zvyšování úrovně poskytovaných služeb tak, aby byl zákazník na konci co nejspokojenější. Pokud se to firmě podaří, růst a bohatství přijdou samy.

 

Z garáže do skladu

Náš příběh se začal psát v roce 1996, v garáži rodinného domu Igora Rákócziho v Trenčíně, kde sídlil první sklad firmy. Firma tehdy fungovala pod jiným názvem a měla českého společníka. Postupně se ke skladovým prostorám přidala i výroba ocelových konstrukcí, což nám otevřelo další možnosti, jako vyhovět požadavkům trhu s intralogistikou.

Celá výroba se během prvních let našeho působení často přesouvala do různých sídel.

Majitel byl na začátku obchodníkem, projektantem, skladníkem i montérem zároveň. Byla to opravdu těžká léta plná nenahraditelných zkušeností. Po přibližně dekádě se firma osamostatnila a pod novým názvem REGALSISTEM se natrvalo usídlila na Soblahovské ulici v Trenčíně.

Od počátku bylo naším cílem uspokojit poptávku po skladových řešeních pro firmy, které v 90. letech na Slovensku vznikaly.

začátky firmy REGALSISTEM

Tehdy jsme byli malá začínající firma, která konkurovala převážně firmám se silným zahraničním kapitálem. Projekt od projektu jsme rostli, až jsme si vybudovali stabilní místo a dobré jméno na trhu s regály. Zpočátku jsme působili jen na tom slovenském, ale během první finanční krize jsme se rozhodli expandovat do Čech, kde máme dodnes vlastní pobočku.

Pomohlo nám to udržet si vlastní prodeje a přineslo nám to nové neocenitelné zkušenosti.

 

Profilování firmy

Už v prvních letech jsme měli možnost pracovat na velkých projektech a navrhovat řešení pro velké sklady a haly. Časem jsme však naše zaměření přehodnotili, rozhodli se nebojovat se zahraničními hráči a našli si svoji vlastní cílovku.

Začali jsme se profilovat na komplikovanější a sofistikovanější řešení, ve kterých umíme zužitkovat naše cenné zkušenosti a nabídnout zákazníkovi individuální přístup a řešení.

V současnosti se zaměřujeme zvláště na zakázky v hodnotě 10.000 – 500.000 EUR, kde umíme zhodnotit nabyté poznatky. Odborné poradenství s radostí poskytujeme zaběhnutým firmám s jasnou představou, ale i začínajícím podnikatelům, kteří se primárně potřebují soustředit na svůj byznys a při skladování přivítají pomoc.

My jim umíme nabídnout komplexní návrh se zaměřením na optimální a efektivní skladová řešení za férovou cenu. 

Od roku 2012 také fungujeme na našem e-shopu, kde nabízíme firmám i soukromým osobám možnost jednoduché konfigurace policových regálů. I díky tomu umíme poskytnout rychle a jednoduše to nejvhodnější a nejlevnější řešení.

Nikdy se nesnažíme zákazníkovi nabídnout za každou cenu něco, co nepotřebuje. Naplnění jeho skutečných potřeb a budování dlouhodobého vztahu jsou pro nás na prvním místě.

Navíc jsme jednou z mála regálových firem, které disponují vlastní kovovýrobou. Dokážeme tak vyhovět i nejnáročnějším požadavkům klientů a vyrobit atypická řešení na míru.

 

Stabilní růst

regály ve skladuZačali jsme jako rodinná firma a tento status si dodnes hrdě držíme. Už 25 let firmě „šéfuje“ pan Igor Rákóczi, který oplývá cennými zkušenostmi z počátků firmy, kdy zastával více funkcí zároveň. Postupně však k sobě přibíral nové kolegy a dnes má pod křídly přibližně 20 stabilních zaměstnanců a několik ověřených montážních skupin.

Mnozí z nich se postupně vypracovali na vyšší pozice, například ze skladníků na projektanty. 

Za 25 let práce na slovenském a českém trhu jsme se setkali s nespočetným množstvím firem z různých odvětví průmyslu. Mnohé firmy jsme jako jejich dodavatel regálů viděli růst od úplných začátků až po mega úspěšné značky a pomáhali jim flexibilně reagovat na jejich požadavky.

Jsme velmi vděční, že jsme mohli růst spolu s nimi.

Cílem firmy REGALSISTEM byl od začátku trvalý a udržitelný růst, kterého se nám společně daří dosahovat. Firma každým rokem mírně roste, průběžně nabírá další zkušenosti a zvyšuje svoji finanční nezávislost. Stabilita je naší nejdůležitější firemní hodnotou.

A není náhoda, že je to i jedna klíčových vlastností našich regálových řešení. J Naše kvalitní regály při vás vydrží pevně stát celá desetiletí a poskytnou vám oporu při vašem růstu.

Vyberte si i vy čtvrtstoletím ověřená řešení od REGALSISTEM.


Naše řešení