Přejít k hlavnímu obsahu
load

Správně zařízený sklad? Skladujte jednoduše a hlavně systematicky.

 

Nejen obyčejný lidé kteří disponují například obyčejnou komorou na potraviny, ale i velké firmy a podniky mají problém s optimálním řešením prostorů. Zejména co se týče skladu a prostoru, kde je uskladněno nejvíce věcí je třeba bojovat s řadou opatření a řešení pro efektivní a hlavně praktické využití každého kousku prostoru.
Pokud se neumíme vyznat v tom co vlastníme, buďme si jisti, že absolutní chaos nás určitě neobejde. Mít věci uskladněné přehledně a hlavně prakticky je k nezaplacení. Jak ale věci uskladnit tak, abychom v nich měli dokonalý přehled a věděli kde se co nachází? Hravě nám k tomu napomohou regály a regálové systémy . Ne však ledajaké.

 

Správně zařízený sklad? Skladujte jednoduše a hlavně systematicky.


Pohromadě - úspěch skladování.


Podnikatelé a firmy které nabízejí řadu produktů určených k prodeji mívají tyto produkty uskladněny pohromadě a většinou na regálech, kde jsou dány produkty i systematicky uspořádané. To je pravidlo úspěšného skladovania- mít věci na jednom místě a přehledně. Najděme si vhodný systém podle kterého budeme vědět, kde máme hledat.
Ať už si zvolíte abecední pořadí nebo uspořádání na základě hmotnosti a barvy. Nejdůležitější je vědět, kde co najdete v případě potřeby. Není však regál jako regál. Regály by měli i něco snést a měly by splňovat základní požadavky. Proto je důležité pořídit si takové, jejichž životnost bude co nejdelší. Investujte proto do regálů které se vám odvděčí dlouhou životností a maximální účelovosti.

 

Správně zařízený sklad? Skladujte jednoduše a hlavně systematicky.


Največší výběr regálů a regálových systémů


Optimalizujte prostor ve vašem skladu maximálně a skladujte prakticky. Na výběr dnes máte různé druhy regálů  od policových přes patrové až po obchodní regály. Vybrat si můžete na základě několika kritérií. K dispozici jsou jednodušší regály ale i systémy pro náročnější uskladnění. Regály si navíc můžete obohatit o další prvky a manipulační techniku díky kterým bude skladování a manipulace se zbožím ještě jednodušší.

 

Správně zařízený sklad? Skladujte jednoduše a hlavně systematicky.