Přejít k hlavnímu obsahu
load

Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

Pro efektivní fungování distribučního centra je velmi důležité, z časového ale i ekonomického hlediska plné využití dostupného skladovacího prostoru. Pokud vlastníte distribuční centrum, ať už velké nebo malé, a potřebujete zefektivnit využití vašeho uskladnění prostoru, profesionální skladovací systémy mohou být pro Vás tou správnou volbou. V nabídce máme širokou škálu regálů různého typu. Regály policové, paletové, konzolové , mobilní ale i patrové sklady s mezipatro, které mohou zdvojnásobit až ztrojnásobit úložný prostor. K dispozici ke každému regálovému provedení existuje množství regálových komponentů v různých materiálových a barevných provedeních.

 Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra Skladovací systémy pro malé i velké distribuční centra

Víme jak na to

Nejenže Vám pomůžeme vybrat vhodný typ regálu, přesně na míru  vašeho centra, ale celý projekt vám také zpracujeme a zrealizujeme.
Projekt naplánujeme k maximálnímu využití skladovacího prostoru distribučního centra přesně podle Vašich konkrétních požadavků a potřeb. Pomůžeme vám vybrat vhodný regálový systém, materiál a také jednotlivé komponenty. Naším hlavním krédem při realizaci projektu je kvalita a bezpečnost. Nic nezaručí spokojenost zákazníků více než efektivnost navrženého projektu, kvalita odvedené práce při realizaci a finální naplnění cíle projektu, tedy maximální využití prostoru a efektivní skladování s bezpečnou a jednoduchou manipulací.
Pro zpracování projektu a cenové nabídky nás prosím kontaktujte:
E-mailem: lucny@regalsistem.cz  nebo telefonicky +420 725 017 427