Přejít k hlavnímu obsahu
load

Regálové systémy nepatří do domácnosti? Přesvědčte se o opaku

A to platí nejen pro spíž či garáž. Vyniknou i v hipsterském, eklektickém nebo industriálním interiéru. Dají se v nich uložit knihy, šanony či pokojové rostliny spolu s různými jinými drobnostmi. Vzhledem k ceně a snadné instalaci, je využijete i v pronajatém bytě, kam je relativně snadno nastěhujete a později přestěhujete. Při přemisťování jistě oceníte, že kvalitní regály jsou bezšroubové. Na montáž tedy nepotřebujete žádné speciální nářadí.

Regálové systémy nepatří do domácnosti? Přesvědčte se o opaku

Máte malý byt a bojíte se, že budete mít problém s dopravou velkých regálových systémů? Máme pro vás řešení - lego pro dospělé. :) Při doručení je regál zabalený do více balení, proto ho není problém přenést i do stísněných prostor.

Jako předěl mezi kuchyní a jídelnou

Pro inspiraci může sloužit obrázek níže. Policový regál se do tohoto interiéru hodí ze dvou důvodů. Jednak je to samotným eklektickým stylem, kde se kamarádí židle různých barev a tvarů, a jednak vhodnou kombinací barev. Šedý kov příjemně ladí s šedým pozadím stěn. Takové předělení je navíc velmi vzdušné. Prochází jím světlo, což je velkým plusem v malých místnostech. 

Regálové systémy nepatří do domácnosti? Přesvědčte se o opaku

Regálové systémy do pokoje pro teenagera

Pokud právě, spolu se svým odrůstajícím teenagerem, řešíte proměnu dětského pokoje, mohou být policové regály to pravé ořechové. Zvláště pokud má potomek rád nekonvenčnost. I tak je možné, že místnost budete za tři čtyři roky znovu předělávat, a tak se investice do kvalitního a drahého nábytku nevyplatí. Mnohem více jej možná potěší trendová stará plechová skříň a obyčejný regál.

Regálové systémy nepatří do domácnosti? Přesvědčte se o opaku

Osvětlete ho

Stačí koupit řetěz s LED světýlky, namotat na regál a netradiční, sympatický kus nábytku je na světě. Nic s ním nezkazíte v pracovně, v dětském pokoji či v ložnici.

Regálové systémy nepatří do domácnosti? Přesvědčte se o opaku

V kuchyni a v obýváku

Máte zajímavou stěnu, například cihlovou nebo kamennou, kterou byste neradi zakryli nábytkem? Vhodným řešením je regálový systém do domácnosti. Kromě toho, že stěnu zviditelní, působí velmi vzdušně. To ho předurčuje i do malých či úzkých místností.

Přečtěte si také: 5 inspirací do obývacího pokoje v urbanistickém stylu

Do garáží a dílen

Udržet pořádek v garáži a dílně pomohou regálové systémy. Jsou velmi přizpůsobivé, výšku polic dokážete relativně jednoduše měnit. Můžete je zakoupit jako "hotovky", nebo se dají vyrobit i na míru. Výbornou pomůckou při jejich naplňování jsou boxy a krabice, které zabrání usazování prachu na uskladněných věcech.

Jako příjemné provizorium

Policové regály se dají využít i jako jisté provizorium po nastěhování se do nového, dokud si nezakoupíte vysněný nábytek. Když této roli poslouží, dejte jim druhou šanci například ve spíži, v koupelně nebo chodbě.

Abyste v koupelně či v chodbě zakryly množství krabic a uložených věcí, stačí použít neprůhledný trendový závěs.

Zkuste si regálový systém navrhnout online, jednoduše a rychle.

 


Navrhnite si vlastné police do domácnosti