Přejít k hlavnímu obsahu
load

Práce s online návrhářem

 Regály se nenakupují každý den a pokud se mají vybrat opravdu dobře, tak je zapotřebí si ujasnit, o jaké regály vlastně máte zájem. Pro snadnější výběr existuje jednoduchý online návrhář , který umožňuje rychlé zobrazení libovolného regálu.

 Pro vybavení celého skladu, či obchodu , je zapotřebí vytvoření základního půdorysu. Návrhář následně slouží jako ideální nástroj, díky kterému si může každý zobrazit různé verze regálů. Tato vizualizace je pomocníkem pro rychlejší orientaci. S vizuálním náhledem se lépe plánuje, jak bude zboží uloženo a jaké rozměry by samotné regály měly mít.

 

Práce s online návrhářem

 

 

Mnoho společností tímto nástrojem nedisponuje a uživatelům se tak často stává, že si objednají regály, u kterých následně zjistí, že jim do daných prostorů nevyhovují. Ať už budete mít regály pro jakékoliv účely, v online návrháři si stanovte základní kritéria, jak by měly regály vypadat. V potaz se bere výška, délka, hloubka a hmotnost regálu. Následně také vzdálenost polic, počet sloupců a počet polic.

 S návrhářem vám odpadne otravné črtání na papír, které může být o nepřesné, návrhář je zcela přesný a jsou na něm vždy vidět aktuální hodnoty, ze kterých lze snadno vycházet. Ideálním postupem je vytváření půdorysu skladu přímo s návrhářem, můžete si tak udělat přesný půdorys i včetně rozměrů a nikdy se vám pak nestane ten trapný moment, kdy zjistíte, že vám rozměrově něco nevychází.

Kromě samotných regálů je v návrháři i aktuální cena, můžete tak sledovat, kolik by vaše sestava stála a pokud ji konečně dokončíte, tak si jí můžete i rovnou objednat. Společně s aktuálním návrhem je možnost stažení návodu na samotnou montáž. Brzy zjistíte, že nemusíte být profesionálními návrháři, tento nástroj je určený jak profesionálům, tak i amatérům, kteří si regály  bjednávají poprvé a nemají s nimi zatím žádné zkušenosti.