Přejít k hlavnímu obsahu
load

Plastový program nejen pro malé sklady

Zkušenosti se skladováním nás učí, že k této práci potřebujeme kompletní výbavu složenou z celého příslušenství. Nejsou to jen samotné regály  a zboží, který tvoří základ celého skladování. Neodmyslitelnou součástí tohoto procesu jsou i různé pomůcky, jejichž úkolem je podporovat přehled a bezpečnost v prostoru.

Mezi nejdůležitější pomůcky určené ke zjednodušení skladování patří různé boxy a přepravky, které dokáží ve velké míře pomoci při uskladňování zboží. Nicméně kupovat jednotlivé pomůcky vícekrát a trápit se jejich odlišností není velmi dobrý způsob jak si celou práci ulehčit, takže dostupnost kompletního plastového programu je velmi dobré řešení.

Plastový program nejen pro malé skladyPlastový program nejen pro malé skladyPlastový program nejen pro malé sklady

Flexibilní set pomůcek

Speciální plastový program vznikl jako originální a účinný set pomůcek doplňuje potřebné příslušenství ve skladu, bez kterého bude Vaší práci něco chybět. Tento program se sestavil z více plastových boxů , které se dělí na zkosené přepravky a výklopné zásuvky, takže celý set dohromady zaručí flexibilní použití.

Patří do každého skladu

Plastový program je některými zákazníky mylně označován jako program pouze pro malé sklady. Jeho využití je univerzální a vzhledem k vysoké kvalitativní úroveň jednotlivých komponent dokáže účelově pomáhat v každém skladu. Pokud máte velké haly s velkým množstvím zboží, právě v nich Vám tento speciální pomocník pomůže nejvíce.

 

Plastový program nejen pro malé sklady

Vysoká kvalita boxů

Schopnost sloužit majitelům jakýchkoliv skladů zabezpečují vynikající vlastnosti celého programu. Boxy jsou vyrobeny tak, aby vydržely v náročných podmínkách a dokázali přinést snadnou manipulaci s cílem zefektivnit celou práci. Odolnost vůči mrazům i vysokým teplotám, dobrá nosnost a také možnost vybrat si více tvarů a barev programu je jen zlomkem všech pozitiv, které plastový program nabízí.