Přejít k hlavnímu obsahu
load

Patrové sklady jsou ideálním řešením pro náročné skladové podmínky

Velké množství materiálu jsou často záležitostí, která vyžaduje důsledné prostorové řešení a systémy skladování. Tuto otázku vám pomohou vyřešit i vícepodlažní regálové systémy .
 
Skladové řešení na míru
 
Patrový sklad je více než sestavou několika regálů. Patrové sklady představují komplexní a praktický systém složený z několika technických prvků, navrženy na základě důsledné výpočtů na míru dle logistických a skladových potřeb daného centra. Naše patrové skladovací systémy vždy vyrábíme na míru dle požadavků a možností budovy.
 
Patrové regály mají řadu předností
 
Díky těmto regálům lze sklad nejen zvětšit, ale také zdvojnásobit, či dokonce ztrojnásobit využitelnou plochu skladovacího prostoru. A to vše za podmínek, které umožňují bezproblémový přístup k materiálu, což přináší efektivitu práce při jeho výdeji nebo expedic. Patrové regály najdou dokonce své uplatnění i na montážních pracovištích.
 
Včetně montáže a projektování vám dodáme patrový sklad nebo jiné skladové zařízení, které na míru přizpůsobíme velikosti budovy a objemu prostoru určeného pro skladování. Naše regály dokážeme přizpůsobit velkým distribučním centrům i malým skladem rodinných firem. Jediným parametr, který je nezbytný pro takovou realizaci je dostatečná výška prostoru.
 
Patrový sklad je možné využít díky jeho vysoké nosnosti a kvalitní povrchové úpravě i v knihovnách a velkých archivních místnostech.
 
Patrové sklady jsou ideálním řešením pro náročné skladové podmínky