Přejít k hlavnímu obsahu
load

Obchodní regály a zařízení prodejen

Základem vybavení každé prodejny jsou obchodní regály  a další zařízení na prezentaci prodávaného zboží. Proto se společnost Regalsistem sro zaměřila v rámci svých služeb i na výrobu, dodání a montáž regálových systémů a doplňků pro maloobchodní a velkoobchodní prodejny.

Obchodní regály a zařízení prodejen Obchodní regály a zařízení prodejen

Na začátku je návrh interiéru prodejny

Ať už potřebujete zařídit novou prodejnu nebo inovovat vybavení stávajícího prodejny, prvním krokem je vypracování odborného návrhu interiéru. Rozměry, typ a rozmístění regálů se zbožím do velké míry rozhodují o tom, jak příjemně se bude zákazníkům v dané prodejně nakupovat. Obchodně efektivně regály v prodejně představují rafinovanou kombinaci marketingových nápadů a znalosti dostupných technických řešení. Odborníci z Regalsistem vám nabízejí odborné vypracování 2D nebo 3D návrhu interiéru vaší prodejny s maximálním důrazem na marketingovou účinnost.

Výroba, doprava a montáž obchodních regálů

Regalsistem, sro, disponuje značnými výrobními kapacitami díky kterým zvládne i ty nejnáročnější objednávky z oblasti regálových systémů. Podle vámi schváleného návrhu vzniknou ve výrobních halách společnosti Regalsistem celé regálové komponenty, které po dopravě do vaší prodejny umožní rychlou a bezproblémovou montáž. Zkušení montéři ve vašem obchodě poskládají kompletní regálové sestavy a umístí je na určená místa. Na vás zůstane už jen jediná povinnost - naplnit regály zbožím.

Obchodní regály a zařízení prodejen

 

Proč obchodní regály od Regalsistem?

1. Prvotřídní kvalita technického řešení, použitých materiálů a povrchové úpravy.
2. Odborné poradenství při návrhu i v případě pozdějších požadavků na úpravy a rozšíření zařízení prodejny.
3. Výroba potřebných komponentů a dalšího příslušenství na míru.
4. Cenová dostupnost, rychlá montáž a vysoká odolnost regálů vůči mechanickému poškození.
5. Kompletní sortiment regálů (přístěnné jednostranné regály, středové oboustranné regály, zaoblené regály  s polokruhovou koncovkou, koutové a rohové police, regály na zeleninu, vitríny, stojany atd.).
6. Podle vašeho přání možnost dodání kompletního zařízení prodejny "na klíč" nebo postupného dokupování jednotlivých regálů.
7. Plná záruka kvality a zkušená technická podpora

 

TIP na závěr: podívejte si fotogalerii obchodních regálů  od Regalsistem.sk.