Přejít k hlavnímu obsahu
load

Lepší přehled a pořádek ve vašem skladu

Ve firmách se častokrát stane, že doplňkový sortiment, který je skladován spolu s tím základním, je skladován na místech, kde jsou uloženy i ostatní věci. To je však chyba. Tento systém nám může zbytečně zabírat množství místa, které bychom mohli využít i jinak.
 
Jak skladovat doplňkový sortiment?
 
Velmi vhodnou alternativou pro doplňkový sortiment je jeho skladování s využitím plastového programu. Základní funkcí plastového programu je jejich skladování ve speciálních plastových přepravkách, jejichž předností je jejich odolnost, kvalita a životnost.
 
Plastovými přepravkami můžete své zboží barevně rozlišit, díky čemuž se ve svém doplňkovém sortimentu budete moci velmi rychle orientovat a najít vše potřebné. Náš plastový program je vyroben ve špičkové kvalitě, což znamená, že je odolný vůči mechanickému i chemickému poškození, navíc s ergonomicky promyšleným řešením a moderním designem.
 
 Lepší přehled a pořádek ve vašem skladu
 
Kam je uložit
 
Plastový program může být implementován skutečně kdekoliv, kde je k tomu prostorová možnost. Jeho údržba je maximálně jednoduchá a praktická, bedničky, či přepravky stačí jen přetřít vlhkým hadříkem. Produkty z našeho plastového programu jsou určeny především pro skladování doplňkového sortimentu, ale své uplatnění najde při skladování čehokoliv s menšími rozměry, od součástek, přes díly a matice, až po různé nástroje a jiný drobný zboží.
 
Plastový program najde své uplatnění v jakémkoliv odvětví či průmyslu. Osvědčil se zaměstnancem ve skladech, autoservisech, prodejnách a iv typických domácích garážích nebo při skladování potravin či kosmetiky. Naše přepravky naleznete v provozech rozličného zaměření a charakteru.
 
Pokud chcete dodat vaší firmě větší přehlednost a uspořádanost a jednou provždy mít všechny komponenty přehledně a po ruce, plastový program je v rámci regálových systémů  velmi výhodnou a praktickou volbou, která je navíc nenáročná na finanční prostředky, uskladnění a taktéž i údržbu.
Díky tomu ušetříte tak místo ve skladu, či v prodejně a získáte prostor využitelný k uskladnění materiálu, či jiného zboží.